Drodzy użytkownicy Programu Lojalnościowego,
 
Nie przestajemy się zmieniać i ulepszać naszej oferty, dlatego już wkrótce podzielimy się z Wami propozycją naszego nowego programu lojalnościowego, który będzie odzwierciedlać to, kim jesteśmy i kim jesteście Wy! Już nie możemy doczekać się uruchomienia nowego programu, a tymczasem musimy stworzyć dla niego przestrzeń... Tym samym zdecydowaliśmy się na wycofanie funkcji Cashback i możliwości zbierania punktów z dniem 30 czerwca 2023 roku. Tego samego dnia, Twoje dotychczas zebrane punkty zostaną usunięte.
 
Nic nie musicie robić, my zajmiemy się wszystkim:
 
- Jeśli metoda płatności została powiązana z kontem i punkty zbierane są automatycznie, to konto bankowe zostanie również automatycznie odłączone od programu. Dane dotyczące transakcji dokonanych w centrum handlowym nie będą już do nas przekazywane.
- Jeśli paragony skanowane są ręcznie to nie będzie można już dodawać nowych paragonów.
- Jeśli podany został numer IBAN to ta informacja zostanie usunięta z naszej bazy danych.
 
Wycofanie funkcji Cashback i możliwości zbierania punktów nie wpływa na działanie i funkcjonalność podstawowej wersji Programu Lojalnościowego Wroclavii. W dalszym ciągu możecie cieszyć się wyjątkowymi ofertami, szerokim dostępem do naszych usług, wydarzeń i innych korzyści!