STREFA USŁUG

Na poziomie -1 we Wroclavii (przy pochylni ruchomej prowadzącej od fontanny multimedialnej na parking) mogą Państwo skorzystać ze specjalnej Strefy Usług. W ramach strefy można skorzystać z szatni, ksero, punktu odbioru przesyłek DPD oraz paczkomatów. Na poziomie +3, na antresoli (wejście przez Grand Kitchen) znajduje się strefa coworkingowa – Miejsce do Pracy. To wygodnie zaaranżowana przestrzeń, w której jest drukarka, sieć wifi czy gniazdka elektryczne. W recepcji centrum, zlokalizowanej na poziomie 0 obok fontanny, istnieje możliwość wypożyczenia wózka inwalidzkiego oraz wózka dziecięcego.

GODZINY OTWARCIA

STREFA USŁUG

 

Poniedziałek – Sobota: 9:00-21:00

Niedziela handlowa: 9:00-21:00

 

PACZKOMAT INPOST
(numery ID: WRO33A)

 

Poniedziałek – niedziela: 6:00-23:30

SZATNIA DLA KLIENTÓW
W szatni, która mieści się w lobby na poziomie -1 (przy pochylni ruchomej prowadzącej od fontanny multimedialnej na parking), na czas pobytu we Wroclavii można bezpiecznie zostawić swoje rzeczy.

Cennik szatni:

  • Odzież lub bagaż (mały oraz średni) – 5 zł/szt.
  • Bagaż duży – 10 zł/szt.
  • Zgubiony numerek – 30 zł
picto-paczki
PUNKT NADAWANIA I ODBIORU PRZESYŁEK KURIERSKICH
W Punkcie znajdującym się w naszej Strefie Usług możesz:
  • odebrać przesyłkę nadaną przez firmę kurierską DPD;
  • nadać paczkę opłaconą za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD;
  • opłacić paczkę gotówką i nadać ją za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD;
  • bezgotówkowo zwrócić towar.

 

PACZKOMATY InPost
Paczkomaty InPost to największa na świecie sieć nowoczesnych urządzeń do samodzielnego odbierania i nadawania paczek. Każdy z paczkomatów wyposażony jest w panel sterowania (dotykowy lub z przyciskami).
 
Dzięki komunikatom pojawiającym się na ekranie krok po kroku poprowadzimy Cię przez proces odbioru lub nadawania paczki. W Strefie Usług we Wroclavii Klienci mogą skorzystać z urządzenia o numerze ID: WRO33A.

 

 

 

KOPIOWANIE I DRUKOWANIE DOKUMENTÓW
W Strefie Coworkingowej na poziomie +3 znajduje się drukarka. Usługa drukowania jest odpłatna. W Strefie Usług na poziomie -1 dostępne jest ksero (czarno-białe i kolorowe). Usługa jest odpłatna.

 

 

 

 

 

UDOGODNIENIA DLA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI

Zadbaliśmy o to, by nasze centrum było kompleksowo dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Potwierdza to certyfikat „Obiekt bez barier”, który Wroclavia otrzymała od Fundacji Integracja.

Na naszym parkingu znajduje się 38 specjalnie oznaczonych miejsc parkingowych dla osób z niepełnosprawnościami. Istnieje także możliwość wypożyczenia wózka inwalidzkiego w recepcji Centrum oraz asysty osoby dedykowanej, którą zapewni Wroclavia. W naszej recepcji dostępny jest także przewodnik po Centrum w alfabecie Braille’a oraz usługa „Migam”, czyli natychmiastowe połączenie wideo z tłumaczem języka migowego,

 

W sprawie uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z naszą recepcją.

 

WYPOŻYCZALNIA WÓZKÓW DZIECIĘCYCH

W recepcji Centrum istnieje możliwość wypożyczenia wózka dziecięcego.