ROZRYWKA I INNE ATRAKCJE

Wroclavia to nowe miejsce spotkań i rozrywki. Na mieszkańców Wrocławia pod jednym dachem czekać będą:

Kino Cinema City

Szerokie spektrum rozrywki w 20 klimatyzowanych salach. M.in. pierwszy we Wrocławiu IMAX®, gdzie gigantyczny ekran, krystaliczny obraz oraz potężny, cyfrowy dźwięk zapewniają niezwykle intensywne, realistyczne doznania oraz sala Škoda 4DX® – dla fanów ekstremalnych wrażeń, w której można poczuć m.in. zapachy, krople deszczu czy wiatr, a ruchome fotele z symulatorami ruchu, zsynchronizowane z wydarzeniami na ekranie sprawiają, że widz czuje się jak w środku akcji. Dodatkowo 3 sale VIP z różnorodną kuchnią, dostosowaną do gustów najbardziej wyrafinowanych smakoszy.

 

Sala zabaw Fikołki

Miejsce stworzone z myślą o dzieciach. Oprócz tradycyjnego małpiego gaju i ścianki wspinaczkowej zapewnia profesjonalnych, zaangażowanych animatorów i dodatkowe zajęcia, m.in. ogólnorozwojowe, warsztaty kulinarne czy eksperymenty naukowe.

Strefa gastronomiczna Grand Kitchen

Bogata, starannie dobrana oferta restauracji i kawiarni, dostępna na wydzielonej, atrakcyjnie zaaranżowanej przestrzeni. Pozwala na zasmakowanie kuchni z różnych stron świata, zarówno dzięki wrocławskim, jak i sieciowym konceptom kulinarnym.

Całoroczne, zielone ogrody

Pozwalająca uciec od ulicznego gwaru strefa zieleni zlokalizowana między częścią handlową i biurową Wroclavii oraz w formie tarasu przy jednej z restauracji.

Klub fitness CityFit

Dostępny 24 godziny na dobę klub, który oferuje nowoczesny sprzęt treningowy, zajęcia grupowe w cenie karnetu oraz brak długoterminowych umów. Wnętrze podzielone jest na wygodne strefy treningowe, m.in. Strefę Relaksu i Strefę FitTest, do pomiaru postępów treningowych.