WROCLAVIA DLA DZIECI

Sala zabaw Fikołki

Fikołki to miejsce stworzone z myślą o najmłodszych w wieku od 6 miesięcy do 12 lat, które oprócz tradycyjnego małpiego gaju zapewnia dodatkowe zajęcia, zarówno ogólnorozwojowe, jak i tematyczne (np. warsztaty kulinarne czy eksperymenty naukowe).

Dzieci mogą tu skorzystać m.in. z kilkupoziomowej konstrukcji do zabawy, różnego rodzaju zjeżdżalni, tyrolki (liny do zjeżdżania), sieci spidermana, labiryntu i toru przeszkód, basenu z piłkami, strefy malucha, boiska do gier zespołowych oraz ścianek wspinaczkowych. Wszystko to uatrakcyjni wyprawiane w Fikołkach urodziny oraz eventy organizowane przez firmy dla pracowników z rodzinami.

Dorośli w tym czasie mogą odpocząć w strefie dla rodziców, czyli w kawiarni z dostępem do Wi-Fi.

Sklepy dla dzieci

Wroclavia to także szeroka oferta międzynarodowych i polskich marek dla dzieci. Rodzice znajdą ubrania i obuwie dla dzieci, komfortowe i jednocześnie zgodne z najnowszymi trendami. W ofercie Wroclavii można znaleźć także gry, zabawki oraz literaturę dla dzieci.

Strefy Zabaw

We Wroclavii znajdą Państwo kilka bezpłatnych stref zabaw dla dzieci (w tym kącik do oglądania bajek), w których Państwa pociechy spędzą czas miło i beztrosko.

Wypożyczalnia wózków

W Recepcji mogą Państwo wypożyczyć wózek dla dzieci na czas Państwa wizyty we Wroclavii.

Bransoletki

Dla Państwa bezpieczeństwa zapraszamy do odebrania w Recepcji bransoletki identyfikującej dla dzieci. Można na niej zapisać dane kontaktowe opiekuna, co umożliwi szybki kontakt w przypadku zagubienia dziecka.

Toaleta dla dzieci

Nasi najmłodsi klienci w każdej toalecie znajdą specjalną toaletę przystosowaną specjalnie dla dzieci.

Pokój rodzica z dzieckiem

Dla komfortu rodziców na każdym poziomie Centrum znajdują się pokoje rodzinne.

Powiększone miejsca parkingowe

Dzięki przestronnym miejscom XXL na naszym parkingu, przyjazd do centrum większym, rodzinnym samochodem jest bardzo wygodny. Miejsca oznaczone są kolorem różowym.