nasza oferta

Cinema City

Odkryj

Restauracje

Odkryj

Usługi

Odkryj

O WROCLAVII

Szanowni Państwo,
 
Zapraszam serdecznie do odwiedzenia naszego lajfstajlowego centrum, znajdującego w samym sercu Wrocławia. Jest mi niezmiernie miło, że możemy Państwu zaproponować ponad 180 sklepów, restauracji i kawiarni oraz kino z jedynym na Dolnym Śląsku ekranem IMAX®, salę zabaw dla dzieci i klub fitness.
 
Tę wyjątkową ofertę handlową, gastronomiczną i rozrywkową łączymy we Wroclavii z 4-gwiazdkową jakością obsługi, nowoczesną architekturą i unikalną, tętniącą życiem atmosferą. Zapewniają ją m.in. zróżnicowane strefy relaksu, muzyka, spektakularne wydarzenia, a także zielone tarasy o powierzchni większej niż połowa boiska piłkarskiego.
 
Przyznane Wroclavii międzynarodowe nagrody, w tym nagroda za najlepszą architekturę obiektu handlowego na świecie International Property Awards 2018-2019 to niewątpliwie powód do dumy, jednak przede wszystkim cieszymy się, że chcą Państwo spędzać u nas czas. W krótkim czasie staliśmy się najchętniej odwiedzanym centrum w mieście. Dostajemy także liczne dowody Państwa satysfakcji z tych wizyt. Pozytywne opinie mobilizują nas, by nie zawieść Państwa oczekiwań. Dlatego codziennie jeszcze bardziej staramy się dostarczać Państwu unikalnych i wartościowych doświadczeń zakupowych.
 
Zapraszam Państwa raz jeszcze i życzę udanych wizyt we Wroclavii.
Dyrektor Centrum Handlowego Wroclavia

Małgorzata Woźniak
Dyrektor Centrum Handlowego Wroclavia