EVERYDAY SLAY

HORÚCA LETNÁ FASHION SÚŤAŽ 😍💖📸

VYHRAJ BUNDU Z CHLADNIČKY Teraz máš jedinečnú šancu vyhrať originálny dizajnérsky kúsok od @krnaclukaswork! Ružová bunda vykladaná trblietavými kameňmi môže byť tvoja, stačí ak splníš tieto podmienky: - vytvor si v priestore FASHION ROOM BY LUKAS KRNAC content na svoj Instagram a v poste označ @krnaclukaswork a @auparkshoppingcenter Súťaž trvá do 30. septembra. Tešíme sa na vaše kreatívne posty a držíme palce! 💖 #reels #reelsinstagram #auparkbratislava #auparkshoppingcenter #lukaskrnac

________________________________________________

FASHION ROOM BY LUKAS KRNAC

Leto patrí móde, kreativite a jedinečným zážitkom! S dizajnérom Lukášom Krnáčom pre vás pripravujeme FASHION ROOM - unikátny priestor, kde môžete prebudiť všetky zmysly, vnímať inšpirácie umelca a vytvoriť si vlastné štýlové fashion fotografie v outfite dizajnéra! 

Lukás Krnáč je vo svete módy známym menom a pre jeho tvorbu je charakteristická jemná irónia a nadhľad. Do priestoru FASHION ROOM zakomponoval popkultúru, pop-art, estetiku 90. rokov, punk a mnoho ďalších odkazov, pričom všetko podčiarkol mottom #EverydaySlay. 

Priestor otvárame už 1. júla a nájdete ho na 1. poschodí pri Cinema City, hneď vedľa kaviarne Craft Coffee. Pre viac informácií sledujte náš Instagram a Facebook.  

Zapojte sa do súťaže na Instagrame Auparku a získajte VIP vstup do unikátnej FASHION ROOM BY LUKAS KRNAC, welcome drink, osobné stretnutie s Lukášom Krnáčom a malú pozornosť od našich značiek v Auparku.

#everydayslay