Au-PARKUJTE POHODLNE

Využite viac ako 900 parkovacích miest v našom parkovacom dome – označenie P1. Parkovací dom sa nachádza v blízkosti vstupov pri Nay Elekrodome. Okrem parkovacieho domu sú Vám neustále k dispozícii aj podzemné parkovisko P4 a vonkajšie parkovisko P5.

 

Cenník parkovania

Parkoviská P1,P4 PONDELOK – PIATOK : 3 hodiny parkovania zadarmo, každá ďalšia začatá hodina spoplatnená sumou 3,00 EUR. Po opustení parkovacích priestorov a opakovanom vjazde kratšom ako 1 hodina, je parkovanie spoplatnené sumou 3,00 EUR za každú začatú hodinu. Pri opakovanom vjazde v čase dlhšom ako 1 hodina využíva zákazník znova 3 hodiny parkovania zadarmo, každá ďalšia začatá hodina 3,00 EUR. SOBOTA – NEDEĽA :  5 hodín parkovania zadarmo, každá ďalšia začatá hodina spoplatnená sumou 3,00 EUR. Po opustení parkovacích priestorov a opakovanom vjazde kratšom ako 1 hodina, je parkovanie spoplatnené sumou 3,00 EUR za každú začatú hodinu. Pri opakovanom vjazde v čase dlhšom ako 1 hodina využíva zákazník znova 5 hodín parkovania zadarmo, každá ďalšia začatá hodina 3,00 EUR. Parkovisko P3 – 25 parkovacích miest vyčlenených pre invalidov a nabíjacie stanice TESLA PONDELOK – NEDEĽA : Parkovanie zadarmo  Parkovisko P5 PONDELOK – NEDEĽA: Parkovanie zadarmo Verní zákazníci môžu parkovať bezplatne o hodinu dlhšie . Stačí si zadať v účte verného zákazníka (v aplikácii alebo cez web Auparku) ŠPZ a parkovanie Vám bude predĺžené automaticky bez akýchkoľvek ďalších povinností. Po zadaní Vašej ŠPZ bude automatické predlžovanie parkovania aktívne o 24h. V prípade, že svoju ŠPZ nemáte stále vo svojom konte zadanú, viete  sa s parkovacím lístkom zastaviť v otváracej dobe centra na našom infostánku, kde Vám po predložení vernostnej karty parkovanie predĺžia o 1 hodinu.

 

Bezkontaktná platba

Bezkontaktná platba je teraz dostupná aj na výjazdových stojanoch. Zaplaťte jednoducho priložením vašej platobnej karty. Váš daňový doklad nájdete na www.dokladonline.eu.

PREVÁDZKOVÝ PORIADOK PARKOVISKA AUPARK – Bratislava - download pdf.