WESTFIELD RISE
YOUR VISION, OUR STAGE!
 

Westfield Rise umożliwia markom reklamę z niestandardową widocznością i niezapomniane doświadczenia z szerokim dotarciem do określonych grup docelowych tuż przed podjęciem decyzji o zakupie. 
Nasza agencja służy jako one-stop-shop do tworzenia innowacyjnych i dynamicznych kampanii z wykorzystaniem platformy najlepszych w swojej klasie zasobów mediowych i możliwości reklamowych URW w następujących kategoriach: Media, Brand Experience, Brand Partnerships, Dane.

 

Card Brand-Experience

BRAND EXPERIENCE

Dzięki szerokiemu wachlarzowi możliwości współpracy eventowej, umożliwiamy markom bezpośrednie dotarcie do ich grupy docelowej. Właśnie poprzez takie działania dostarczamy naszym klientom wyjątkowe doświadczenia, które pozwalają na budowanie przywiązania do promowanych marek oraz produktów.

  • Eventy marek
  • Nasze centra handlowe oferują wewnętrzne oraz zewnętrzne  powierzchnie eventowe i promocyjne od 5 m2 do 50 m2, a ich doskonała lokalizacja gwarantuje markom możliwość organizacji eventów z ofertą niepowtarzalnych doświadczeń, przyciągających uwagę szerokiego grona odbiorców. 

  • Partnerstwo marek
  • Oferujemy globalne oraz regionalne partnerstwa dla firm zainteresowanych długoterminową współpracą zwiększającą widoczność marki w naszym centrum handlowym. 

  • Sponsoring eventów
  • Oferujemy markom możliwość udziału w organizowanych przez nas wydarzeniach dotyczących promocji: Zdrowia i Zdrowego Odżywiania, Zrównoważonego Rozwoju, Mody i Urody, Sportów i aktywnosci letnich i zimowych czy też Świąt Bożego Narodzenia.

więcej mniej

MEDIA

Oferujemy szeroki wybór cyfrowych i tradycyjnych nośników mediowych, umożliwających efektywne dotarcie do klientów, skutkujące zwiększeniem rozpoznawalności jak i sprzedaży dla marek. 

W centralnych lokalizacjach naszego centrum znaleźć można: 

  • spektakularne ekrany LED,
  • sieć cyfrowych totemów, 
  • wewnętrzne nośniki OOH (billboardy, backlighty, slimboardy i wiele innych nośników).     

Dzięki tak dużej liczbie różnych punktów dotarcia, przekaz marketingowy trafia do klientów już od momentu wejścia do centrum i kieruje ich poprzez pasaże do skorzystania z oferty zakupowej reklamowanych marek.

więcej mniej

 Skontaktuj się z nami i wspólnie stwórzmy skuteczną kampanię dla
Twojej marki!