KARTA PODARUNKOWA GALERII WILEŃSKIEJ
Podaruj wolność wyboru swoim bliskim! Podziękuj za wspólnie spędzony czas, prezentując najbliższym kartę podarunkową Galerii Wileńskiej. Obdarowana osoba będzie mogła wykorzystać kartę we wszystkich sklepach i restauracjach naszej galerii.
Wygodnie i zgodnie ze swoimi upodobaniami.

Kartę Podarunkową Galerii Wileńskiej zakupisz w punkcie informacyjnym w holu głównym Centrum
KARTA PODARUNKOWA
GALERII WILEŃSKIEJ

Karta Podarunkowa Galerii Wileńskiej to wyjątkowy sposób na prezent. Możesz nią obdarować bliskie osoby nie tylko na święta, ale także z okazji imienin, urodzin lub innych uroczystości rodzinnych.

Jest praktycznym upominkiem, dającym możliwość nieograniczonego i indywidualnego wyboru prezentów.

JAK MOŻNA
Z NIEJ KORZYSTAĆ?

Karta Podarunkowa Galerii Wileńskiej to rodzaj przedpłaconej karty elektronicznej uznawanej we wszystkich sklepach posiadających terminal POS. Kwota doładowania może wynosić od 30 zł do 4000 zł.

Karta jest ważna przez 12 miesięcy od daty zakupu. Brak możliwości wypłaty gotówki czyni ją bezpieczną, w szczególności gdy osobami obdarowywanymi są dzieci.

GDZIE MOŻNA
JĄ OTRZYMAĆ?

Kartę Podarunkową Galerii Wileńskiej zakupisz w punkcie informacyjnym w holu głównym Centrum

Zakup karty to natychmiastowe jej doładowanie na wybraną przez ciebie kwotę. Karta jest aktywna do 30 minut od momentu załadowania.

JAK SPRAWDZIĆ
STAN SWOJEGO KONTA?

Stan konta można sprawdzić, korzystając z bezpłatnej infolinii dostępnej pod numerem telefonu 22 490 69 23 albo 12 251 82 11 lub na stronie internetowej:

  • dla kart z numerem rozpoczynającym się od cyfr 5424: LINK,
  • dla kart z numerem rozpoczynającym się od cyfr 10010: LINK.