Nowości!
Italia Ristorante

Dzisiaj otwarteOd 10:00 do 22:00

Nowości!

Witaj w Restauracji Italia Ristorante – Autentyczne Smaki Włoch w Twoim Mieście.

Zapraszamy do miejsca, gdzie pasja do włoskiej kuchni spotyka się z niezrównaną jakością i gościnnością. Nasza wyjątkowa restauracja przeniesie Cię wprost na słoneczną Italię, oferując niezapomniane kulinarne wrażenia bez konieczności opuszczania miasta. Oferujemy piękny taras na relaksujące spotkania z rodziną i przyjaciółmi. Ciesz się posiłkiem na świeżym powietrzu, z pięknym widokiem, który tworzy spokojną i przyjemną atmosferę.

Nasze menu to starannie dobrane dania, które oddają prawdziwy charakter włoskiej kuchni. Od delikatnych antipasti, przez świeże pasty, aż po aromatyczne  soczyste mięsa i smaczne niepowtarzalne pizze. Na okres letni, serwujemy orzeźwiające  smakowe lemoniady i wyselekcjonowane wina oraz niepowtarzalne drinki.

Każde danie przygotowujemy z najwyższej jakości, świeżych składników, często importowanych prosto z Włoch. Wierzymy, że sekret doskonałej kuchni tkwi w prostocie i jakości produktów.

Restauracja Italia  Ristorante to nie tylko pyszne jedzenie, ale i wyjątkowy klimat. Ciepłe, nowoczesne wnętrze, z kącikiem zabaw dla najmłodszych gości, sprawia, że można spędzić miły i relaksujący czas.

Organizujemy również prywatne i firmowe przyjęcia oraz romantyczne kolacje przy świecach. Każda okazja w Restauracji Italia Ristorante to gwarancja niezapomnianych magicznych wspomnień.

Przyjdź i odkryj magię włoskiej kuchni w Restauracji Italią Ristorante. Czekamy na Ciebie z otwartymi ramionami i pysznymi daniami, które rozgrzeją Twoje serce.

Dołącz do nas w Restauracji Italia Ristorante i odkryj magię włoskich smaków w niezwykłym nowoczesnym otoczeniu zarówno wewnątrz lokalu, jak i na zewnątrz.

Wejście do lokalu przez restaurację AZIA na poziomie 1.

Godziny otwarcia

  • poniedziałek 10:00 do 22:00
  • wtorek 10:00 do 22:00
  • środa 10:00 do 22:00
  • czwartek 10:00 do 22:00
  • piątek 10:00 do 22:00
  • sobota 10:00 do 22:00
  • niedziela 10:00 do 21:00