Taliansky názov “duetto” vznikol na základe dvoch významových spojení. V názve je významovo obsiahnuté umiestnenie reštaurácie a to jeho poloha na druhom poschodí OC. Zároveň nám odkazuje, že voľné chvíľe je ideálne tráviť v dobrej spoločnosti a hlavne pri dobrom jedle. Ako sa hovorí, “vo dvojici chutí najlepšie”.

Duetto Ristorante

Prvá reštaurácia Duetto sa nachádza v bratislavskom nákupnom centre Auparka to na druhom poschodí. Jeho výhodou je, že sa nachádza na frekventovanom
 mieste vďaka neďalekému foodcourtu, ktorý je celodenne navštevovaný.
 Pri výstupe z eskalátora nás víta moderne riešený priestor reštaurácie. 
Interiér je vo finále útulný, atraktívny nevymedzujúc spoločenský status. Radi by sme oslovili širšie osadenstvo návštevníkov Auparku. Reštaurácia Duetto bude príjemným a vhodným miestom pre obedovú pauzu, biznis stretnutia či posedenie s rodinou alebo priateľmi.
 V teplých mesiacoch môžu naši hostia tráviť čas aj na terase,
 kde si môžu vychutnávať chutné jedlo na čerstvom vzduchu s výhľadom do sadu Janka Kráľa aj na ikonické monumentálne krásy Bratislavy, ako je bratislavský hrad, Ufo Tower, Slavín či televízna veža.

2. POSCHODIE Duetto nám ponúkne svoje chutné jedlá “duetty” v mediteránskom duchu, formou denného menu či ponuky ala carte.
Mediteránska kuchyňa je výbornou voľbou popri zrýchlenom životnom štýle, umožňuje rýchlu prípravu kvalitného, chutného a zdravšieho jedla. Aj krátka obedová pauza môže byť zážitok.

OTVÁRACIE HODINY

  • pondelok· Od 10:00 do 21:00
  • utorok· Od 10:00 do 21:00
  • streda· Od 10:00 do 21:00
  • štvrtok· Od 10:00 do 21:00
  • piatok· Od 10:00 do 21:00
  • sobota· Od 10:00 do 21:00
  • nedeľa· Od 10:00 do 21:00
*Uvedené ponuky sú len orientačné a podliehajú zmluvným podmienkam Špeciálne podmienky
Title