North Fish

Orientuj się! North Fish wprowadza nowe smaki do letniego menu!

Orientalne lato w North Fish

Wraz z nadejściem lata, gorąco zrobi się nie tylko na zewnątrz! Sieć restauracji North Fish przygotowała sezonowe propozycje, które zabiorą każdego w kulinarną podróż po orientalnych smakach.

Aż 6 nowych produktów!

Nowe menu tworzy 6 wyjątkowych produktów, dzięki czemu każdy znajdzie w nim coś, co lubi. Fani panierowanych ryb z pewnością spróbują mintaja w stylu teriyaki z aromatycznym sosem nadającym charakteru, sezamem i szczypiorem. Zwolennicy ryb z pieca skosztują łososia po azjatycku zapieczonego z mieszanką chińskich warzyw oraz orientalnym sosem podkreślającymi smak.

North Fish nie zapomniał też o miłośnikach owoców morza i wprowadził do orientalnego menu krewetki z pieca po azjatycku podawane na sałacie z marchewką julienne, sezamem i cytryną. Kulinarna podróż do Azji nie byłaby możliwa bez zupy w tajskim stylu, której bazę stanowią fond ze skorupiaków, mleczko kokosowe oraz kompozycja chińskich warzyw. Zupa Thai dostępna jest także w opcji z krewetkami.

Dwie ostatnie nowości to Fishburger Oriental, którego serce stanowi panierowany mintaj z orientalnym sosem oraz warzywami, a także orientalna Tortilla z krewetkami.

Orientalna Azja już czeka! Do zobaczenia w restauracjach North Fish!

Title