Dárková karta, modernější a sofistikovanější verze papírových voucherů, je ideálním dárkem pro každou příležitost: Vánoce, narozeniny, výročí apod...

Stačí si pouze zvolit částku, kterou chcete darovat, a vaši blízcí si pak vyberou svůj nejoblíbenější dárek.

Dárkovou kartu je možné uplatnit v rámci centra ve všech obchodech akceptujících platební karty. Zakoupit ji můžete u naší hostesky na infostánku, nebo bezhotovostně na fakturu na základě písemné objednávky na Správě centra. 

Kartu lze nabít kreditem v rozmezí od 500 Kč do 3 500 Kč. Při každém použití bude výše vašeho nákupu odečtena z kreditu, který máte na kartě nabit. Jeho stav si navíc můžete zkontrolovat na infostánku centra, online či prostřednictvím SMS služby. 

Jak kartu použít?
Jako běžnou platební kartu, při platbě vám bude výše vašeho nákupu odečtena z kreditu, který máte na kartě nabit.
Výši kreditu si po každé transakci zkontrolujete:
- online – https://www.westfield.com/czech-republic/centrumcernymost (spodní část této stránky)
- SMS - zaregistrujete se zasláním SMS zprávy s číslem dárkové karty na číslo +420 736 370 192. Od té chvíle budete pravidelně informováni vždy, když platbu kartou uskutečníte a zároveň si můžete vyžádat informaci o stavu vašeho kreditu zasláním symbolu „?“ opět na číslo +420 736 370 192.
- infostánky Centra Černý Most.

Při dalším použití dárkové karty je nutné znát přesnou výši kreditu na kartě. Také vám doporučujeme se předem informovat o možnostech kombinaci plateb na prodejně (dárková karty + hotovost, dárková karta + kreditní karta, vice dárkových atd.)

V případě dotazů či zájmu o nákup většího počtu dárkových karet nás neváhejte kontaktovat na tel: +420 281 918 100 (8.00 – 21.00) nebo email: infoccm@urw.com.

Dárkovou kartu dostanete v elegantní obálce s možností osobního věnování.

Do SMS služby se zaregistrujete zasláním SMS zprávy s číslem dárkové karty na číslo +420 736 370 192. Od té chvíle budete pravidelně informováni vždy, když uskutečníte platbu dárkovou kartou. Výši svého kreditu si pak snadno ověříte zasláním symbolu "?" opět na číslo +420 736 370 192. Máte-li jakékoli dotazy, neváhejte se obrátit na hostesku na infostánku Centra Černý Most nebo nám napište na e-mail infoccm@urw.com.

Kompletní pravidla pro používání karet ke stažení v ČJ zde. (červen 2019)

Jednotky v Centru Černý Most, které nemají POS terminál:
Copy Center, Žralok, Dětský koutek Time out, Original barber’s point., Veselá Veverka nepřijímají platební karty. Tyto jednotky nejsou vybaveny platebním terminálem POS a není v nich proto možné platit žádnou kreditní kartou.

EXPIROVANÁ DÁRKOVÁ KARTA
V případě expirace Vaší dárkové karty je platnost dárkové karty možné prodloužit o 1 rok do 3 měsíců po expiraci bez poplatku dle všeobecných podmínek.
Prosíme, abyste se dostavili s expirovanou dárkovou kartou na Click&Service v čase 10:00 - 19:00.
V případě dotazů se neváhejte obrátit na e-mailovou adresu infoccm@urw.com.

 

Přímý link na bankovní aplikaci pro zjišťění zůstatku na kartě zde : https://b2bpr.vaservices.eu/plb/PayLifeBalanceInquiry/ nebo přímo z této stránky.

Přehled o transakcích a aktuální zůstatek zjistíte zadáním čísla karty a Vašeho 6-místního kontrolního čísla zákazníka.
Prosím, zadejte číslo karty bez mezer!
 
 
Číslo karty:
   
Kontrolní číslo: