Nové Centrum Černý Most je hrdým držitelem osvědčení "čtyři hvězdy", která je udělována společností SGS, světovým lídrem v ověřování kvality a certifikaci. Toto osvědčení odráží stoprocentní péči o každého návštěvníka Centra Černý Most, jež pro nás není pouhým zákazníkem, ale více než vítaným hostem. Snažíme se tedy, aby si naši hosté mohli vychutnávat nadstandardní péči po celý čas strávený v Centru Černý Most a jejich pobyt u nás byl příjemným zážitkem. Tomu odpovídá i široká škála nadstandardních služeb.

Naše práce začíná ještě před tím, než zákazník vůbec do Centra Černý Most dorazí. Díky webovým stránkám, mobilní aplikaci či profilům na Facebooku a Twitteru mají naši příznivci vždy přístup k těm nejaktuálnějším informacím. Například prostřednictvím unikátní aplikace pro chytré telefony je možné vyhledat trasy autem nebo MHD a mnohem víc. Rozsáhlé parkoviště s propracovaným parkovacím systémem a speciálními stáními pro rodiny či tělesně postižené pak zaručuje pohodlný příjezd bez zdlouhavého hledání volného místa.

V samotném Centru Černý Most je k dispozici celá řada jedinečných služeb pro maximální komfort při nakupování – od praktické šatny přes bezplatné WIFI připojení nebo infostánek s možností zapůjčení iPadu. Propracovaný interaktivní navigační systém okamžitě napoví, kde hledat požadovaný obchod či službu.

Zvláštní pozornost věnujeme rodinám s dětmi nejrůznějšího věku. V Centru Černý Most jsou k dispozici dětské zóny, nechybí místnost pro přebalování či možnost zapůjčit si kočárek nebo ohřívač na kojenecké lahvičky. Ke skvělému zážitku z nakupování jistě přispějí i příjemné drobnosti jako denní tisk a časopisy, které jsou k dispozici v odpočinkových zónách. Pro případ průtrže mračen jsou pro naše návštěvníky zajištěny deštníky k zapůjčení, takže ani špatné počasí nemůže zkazit skvělý den v Centru Černý Most.

Jako poděkování věrným příznivcům Centra Černý Most přinášíme také jedinečný věrnostní program nabízející speciální slevy i služby. Milovníci módy, stejně jako nerozhodní zákazníci určitě ocení konzultaci s naší stylistkou, která poradí s výběrem perfektního outfitu. S těžkým nákupem zase pomohou až do vozu naši galantní shopping asistenti.

Součástí certifikace je také průběžná kontrola kvality ze strany nezávislých auditorů a práce na neustálém zlepšování služeb a prostředí v centru. Na udržení a rozvoji čtyřhvězdičkového přístupu k zákazníkovi intenzivně spolupracujeme také s obchody v centru a našimi servisními organizacemi.
Jednoduše chceme ve všech ohledech dostát našemu závazku plynoucímu z certifikace čtyři hvězdy a být perfektním "hostitelem", místem, kde se návštěvníci budou cítit skvěle a kam se vždy rádi opět vrátí.