Poznaj nasz plan zabaw na czerwiec!

W Westfield Mokotów Dzień Dziecka świętujemy przez cały czerwiec. Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji dla młodszych i starszych dzieci. Co czeka odwiedzających?

31.05-1.06 – Dzień Dziecka w godzinach 12:00-20:00, z okazji Dnia Dziecka, zapraszamy naszych najmłodszych klientów na pyszne lody! Dostać je będzie można w sercu Westfield Mokotów, czyli na Rotundzie.

12.06-22.06 – Strefa emocji -  W tych dniach nasza Rotunda zmieni się w strefę atrakcji inspirowaną filmem „W głowie się nie mieści 2”.  Dzięki różnym grom i aktywnościom dzieci będą miały okazję poznać cały wachlarz emocji, które są tematem przewodnim filmu. Zapewniamy taką radość, że w głowie się nie mieści!

22.06 – Rozpoczynamy aktywnie wakacje! Inauguracja tegorocznych spacerów z Łukaszem Ostoją-Kasprzyckim, znanym jako @powarszawsku. Wycieczka rowerowa wystartuje o godzinie 14.00 spod Westfield Mokotów i zakończy się „sąsiedzkim” piknikiem na Polu Mokotowskim. Zabierz swój rower i dołącz do wspólnego zwiedzania dzielnicy! W tym dniu w przestrzeni przed centrum handlowym najmłodsi będą mogli poznać zasady bezpiecznego poruszania się jednośladem  w specjalnie przygotowanym miasteczku rowerowym – w sam raz na rozpoczęcie wakacji, a starsi będą mogli sprawdzić stan swojego roweru w punkcie serwisowym Intersport.

Spędź czerwiec z Westfield Mokotów!