New Balance

Open todayFrom 10:00 AM to 10:00 PM

New Balance to amerykańska i jedna z najstarszych marek sportowych na świecie, specjalizująca się przede wszystkim w obuwiu do biegania. Jej historia sięga 1906 roku i od początku swojej działalności jej celem nadrzędnym, a zarazem wyzwaniem, było produkowanie obuwia idealnie dopasowanego do stopy.

Cechą charakterystyczną obuwia New Balance, wyróżniającą je spośród produktów oferowanych przez inne marki, jest różnorodność jego profili oraz szerokości. New Balance to kompleksowa oferta obuwia, tekstyliów i akcesoriów sportowych, ale także lifestylowych. Marka łączy w sobie innowacyjne technologie i systemy zastosowane w obuwiu i odzieży sportowej oraz oryginalny styl nawiązujący do amerykańskiego retro w rzeczach lifestylowych.

Salony New Balance zlokalizowane w wielu miastach Polski posiadają szeroki asortyment produktów zarówno lifestylowych jak i sportowych. 

Obuwie sportowe jakie posiada w swojej ofercie marka New Balance produkowane  jest w oparciu o najwyższe technologie. Ciągłe przeprowadzanie badań i testów pozwala na produkcję obuwia idealnie dopasowującego się do stopy, gwarantującego komfort podczas uprawiania różnego rodzaju dyscyplin sportowych.  Z każdym sezonem pojawiają się coraz nowsze i zmodernizowane wersje istniejących już modeli. 

Salony NB, oferujące produkty klasyczne prezentują bardzo szeroki asortyment obuwia. Gama kolorystyczna jaką oferuje marka New Balance trafi w każde,  nawet bardzo wyszukane gusta. Salony classic posiadają przestrzeń VIP. Jest to specjalna sekcja dla ikon rodem z fabryki z Anglii oraz Stanów. Modele szyte są  ręcznie z najwyższej jakości materiałów z limitowanych edycji. Dedykowane głównie dla koneserów.

Wszystkie te czynniki powodują, że New Balance w ostatnich latach staje się najbardziej pożądaną modową marką w przestrzeni miejskiego, niezależnego stylu.

https://nbsklep.pl/env

Opening Hours

  • Monday 10:00 AM to 10:00 PM
  • Tuesday 10:00 AM to 10:00 PM
  • Wednesday 10:00 AM to 10:00 PM
  • Thursday 10:00 AM to 10:00 PM
  • Friday 10:00 AM to 10:00 PM
  • Saturday 10:00 AM to 10:00 PM
  • Sunday 10:00 AM to 9:00 PM
Title