Stworzyłam polską, markę biżuteryjną ARENART wywodzącą się z rodzinnej jubilerskiej firmy założonej w 1989 roku przez moim rodziców. Kierowałam się chęcią stworzenia biżuterii brylantowej dla każdego. Przez ten czas wraz z całym moim zespołem - wieloma wspaniałymi ludzi. Nauczyliśmy się wspólnie, słuchać naszych klientów i zdobywać ich zaufanie. Projektując biżuterię wysokiej jakości niespotykaną i w limitowanych kolekcjach staliśmy się jubilerem rozpoznawanym z wyjątkowych drogocennych wyrobów. 

Pasją mojego życia jest rozwój i podróże, które pobudzają mnie ciągle do tworzenia biżuterii. Z każdego wyjazdu przywożę inspiracje do twórczego projektowania i działania. 

Sentencja, która jest myślą przewodnią naszej firmy, to pełnia słów- Kochamy być przy Tobie.  Według niej codziennie działamy i tworzymy biżuterię. Jesteśmy przy naszym klientach  w najcudowniejszych  momentach życia, podczas zaręczyn, ślubu, narodzin dziecka, słów miłości. Dzielenie się piękną, dobrą energią zamkniętą w małych biżuteryjnych pamiątkach  to nasza misja.

Kochamy być przy Tobie 

Renata Brzozowska

Title