DUBAI ICE CREAM & COFFEE to miejsce, gdzie wyjątkowe doznania smakowe spotykają się z klimatem orientalnego luksusu. Nasza lodziarnia to oaza dla miłośników wyśmienitych lodów przygotowywanych z najwyższej jakości importowanych składników. Wyróżnia nas to, że opracowaliśmy receptury na ponad 100 unikalnych smaków lodów, które przeniosą Cię w podróż po najdalszych zakątkach świata.

W naszym menu odkryjesz bogactwo smaku herbaty i kawy, która składa się z ziaren z Kolumbii, Peru, Indii, Salwadoru i Gwatemali. Naszym Gościom oferujemy także gofry w wielu kompozycjach smakowych, z podziałem na słodkie z owocami, posypkami i bitą śmietaną oraz wytrwane z wykwintnymi dodatkami, które zaspokoją nawet najbardziej wyrafinowane podniebienia.

DUBAI ICE CREAM & COFFEE to nie tylko miejsce, gdzie spotykają się smaki, ale także przestrzeń do relaksu, inspiracji i spędzania czasu w gronie bliskich. Nasz personel serdecznie zaprasza Cię na niezapomnianą podróż po kulinarnych rozkoszach. Ciesz się chwilą w naszej lodziarni/kawiarni, gdzie każdy kęs to spotkanie z najwyższą jakością i autentycznym smakiem.

Title