The Original Salon - Hair & Therapy & Barber

Dnes otevřeno
Od 9:00 do 21:00

Naše nová pobočka The Original Salon - Hair & Therapy & Barber nabízí hned několik služeb, které mohou zákazníci využít. 

 

- Hair Therapy - Co funguje na vlasy vaší kolegyně nemusí fungovat u vás. Proto jsme se rozhodli vydat vlastní cestou a nabídnout opravdu individuální přístup. Využíváme prostředky bez chemie, které opravdu regenerují vaše vlasy. V našem salonu využíváme barvení vlasů pouze přírodní henou, která proti komerčním barvám a peroxidům nezpůsobuje trvalé poškození vlasů. Dopřejte vašim vlasům péči, díky které budou silné a zdravé.

- The Original Barbersíť konceptů tradičních pánských kadeřnictví a holičství ve stylu 30 tých let. Patříte mezi ty muže, kteří chtějí skvěle ostříhané vlasy, ale chtějí si vybrat, jestli je bude stříhat žena nebo muž? Máme pro vás ideální variantu, a to pánské holičství a kadeřnictví, kde se o vás postarají jak naše šikovné kadeřnice, barber ladies nebo naší tradiční holiči. Naprosto nový a unikátní koncept pánského kadeřnictví, kde si to opravdu užijete. 

- Terapie molekulárním vodíkem - Vodík je nejmenší molekula ve vesmíru. Má extrémně malou velikost a vysokou rozpustnost v tucích, což mu umožňuje snadno pronikat do podbuněčných částí mitochondrií, což je taková strojovna buněk biologického systému a dalších míst v celém těle. 

- Terapie červeným světlem - V roce 1993 společnost Quantum Devices vyvinula pro NASA osvětlovací diodu (LED) pro použití v experimentech s růstem rostlin. NASA použila červené vlnové délky světla, aby se pokusila stimulovat růst rostlin, a zjistila, že červené světlo skutečně růst rostlin zvýšilo. Zajímavým a nečekaným vedlejším produktem experimentu bylo zjištění, že vědci, kteří byli často vystavení intenzivnímu červenému světlu, zaznamenali rychlé hojení jejich kožních lézí. NASA následně začala studovat využití LED ke zvýšení metabolismu lidských buněk a zastavení úbytku kostí a svalů u astronautů, až se postupem let tato technologie rozšířila i mezi širší veřejnost.

Otevírací hodiny

  • pondělí· Od 9:00 do 21:00
  • úterý· Od 9:00 do 21:00
  • středa· Od 9:00 do 21:00
  • čtvrtek· Od 9:00 do 21:00
  • pátek· Od 9:00 do 21:00
  • sobota· Od 9:00 do 21:00
  • neděle· Od 9:00 do 21:00
Title