NAPAPIJRI

Dnes otevřenoOd 9:00 do 21:00

Napapijri je italská značka se severskou image, založené v 1987, jejíž příběh začal na počátku devadesátých let 20. století. Úspěšně kombinuje ležérní styl se sportovním, inspirovaným dobrodružstvím a polárními průzkumy. Napapijri znamená arktický polární kruh ve finštině a ikonou značky se stala norská vlajka. Značka má tedy své kořeny na severu Evropy, avšak vývoj a tvorbu nových kolekcí vytváří ikona módního průmyslu: Itálie. Napapijri aktivně podporuje vědecké expedice a usiluje o zvýšení povědomí o ochraně životního prostředí.

Velmi kvalitní oděvy značky Napapijri nabízí možnost širokého barevného výběru a imponují důmyslnými detaily. Jsou určeny pro volný čas i cestování. Je to zároveň moderní městské oblečení pro ženy, muže a děti. Pokud patříte mezi stylové individualisty, máte jedinečnou šanci vyrazit v módě svou vlastní cestou. Cestou, kterou vám odhalí značka Napapijri!

Napapijri, je značka, která se orientuje na neočekávané cestování. Representujeme globální myšlení na průsečíku hranic, kultury, přírody a umění. Značka Napapijri je distribuovaná ve více než 40 zemích prostřednictvím sítě 180 značkových a 2200 více značkových prodejen. Oslavovat a brát inspiraci z celého světa v němž žijeme je klíčovým rysem DNA Napapijri od svého vzniku v roce 1987. Značka je synonymem známé Rainforest bundy. Kolekce pokračuje se zaměřením na Heritage Forward. Zatímco "Heritage" čerpá inspiraci z historie značky, "Forward" představuje Napapijri myšlenku "Make it Better". Tento nový myšlenkový pochod zahrnuje inovaci produktů, která umožňuje řešení pro zlepšení života spotřebitelů a současně přispívají ke zlepšení celému světu.

Napapijri kolekce dává barvám a tvarům nový rozměr. Napapijri představuje perfektní přechod z outdoor do městské módy, kde se setkávají různé střihy, materiály a tvary. Kolekce oslavuje kreativitu, talent a vášeň pro život. Napapijri Ze-Knit je pletená kolekce městského oblečení, která je maximálně přizpůsobena tvaru těla a jeho potřebe po pohybu a komfort. Tato kolekce má potenciál snížit dopad na životní prostředí díky výrobě “made to order”.

contact@mystyleco.cz

https://www.mystyleco.cz/cs

Otevírací hodiny

  • pondělí 9:00 do 21:00
  • úterý 9:00 do 21:00
  • středa 9:00 do 21:00
  • čtvrtek 9:00 do 21:00
  • pátek 9:00 do 21:00
  • sobota 9:00 do 21:00
  • neděle 9:00 do 21:00
Title