COSTA COFFEE, COSTA COFFEE střecha

Vánoční káva jako z pohádky

Vánoce na nás pomalu začínají vykukovat zpoza každého rohu. Abyste nebyli unavení dřív, než opravdu začnou, užijte si trochu kavárenské pohody. V Costa Coffee nabízejí nové kávové nápoje, které způsobí vánoční chuťový ohňostroj. Představte si, že pijete Perníkové caffè latte, které je jako perníková chaloupka, kterou jste snědli jako dítě. Nebo si dáte Toffee caffè latte, které je jako karamelový bonbónek, který jste dostávali od babičky. A k tomu si můžete dát profiterolkový dort, který je jako malý sněhulák, co jste stavěli, když byl ještě sníh. To zní dobře, že? Tak nečekejte a běžte do Costa Coffee, kde vás čekají vánoční chutě, které vám vykouzlí úsměv na tváři. 

 

 

Perníkové caffè latte – zážitek jako z pohádky

Kdopak nám to tu loupe perníček? Ale to nic, to je jen pan Perníček! Už vás vyhlíží ze šlehačkového komína. Řeč je o Perníkovém caffè latte s malým perníčkem zapíchnutým ve šlehačce, které se po roce opět vrací. Chuť kvalitní kávy Mocha Italia, našlehané mléko a koření jako skořice, hřebíček a badyán v perníkovém sirupu vás přenesou do pohádkového světa, kde vládne klid a pohoda. Uprostřed tohoto zážitku si uvědomíte, že toto je přesně to, co jste hledali – zimní chuťové potěšení, který vás příjemně naladí a zahřeje. Přijďte ochutnat do kaváren Costa Coffee dřív, než zazvoní zvonec této voňavé kávě, máte na to čas do začátku ledna.

 

Zimní novinka z Británie

Toffee caffè latte je zimní novinka kaváren Costa Coffee, která překvapí svou chutí. Toffee není jen obyčejný karamel, ale má v sobě něco navíc. Je to bohatá směs máslového a smetanového aroma, které se dokonale snoubí s kávou. Toffee caffè latte je inspirováno tradičním britským dezertem, který se nazývá sticky toffee pudding. Je to sladký koláč s datlemi, který se podává s teplou toffee omáčkou. Toffee caffè latte vám nabídne stejnou lahodnou kombinaci, jen v tekuté podobě. Kávový nápoj se podává se šlehačkou a toffee omáčkou. Je to ideální nápoj pro ty, kteří mají rádi sladké a bohaté chutě.

 

Vánoční dortík, který přinese sněhovou radost

Profiterolky jsou sladké kuličky z odpalovaného těsta, které mají uvnitř šlehačkovo-vanilkový krém. Když je dáte do pusy, tak se vám rozplynou jako sníh. A protože je sníh na Vánoce vzácný, tento dort vám ho připomene. Vánoční dort je složený z tenkých plátků těsta, mezi kterými je třešňové pyré. Profiterolky leží ukryté ve vrstvě šlehačky nahoře, jsou potažené čokoládou a posypané plátky mandlí. Je to takový malý vánoční dáreček od Costa Coffee pro všechny, kdo mají rádi sladkosti.

 

Ať žije Perníček

Poznáte je podle červeného svetru a nikdy nechodí sami. Řeč není o baristech kaváren Costa Coffee, nýbrž o lahodných perníčcích zdobených červenou polevou. Plněné jsou švestkovými povidly a pochlubit se mohou poctivou českou ruční výrobou a zdobením na zakázku. V každém balení jsou dva, můžete se tak rozdělit se svým partnerem anebo kamarády. Pochopíme však, pokud si něco tak dobrého budete chtít nechat jen pro sebe. Postavičku pana Perníčka najdete ale i v Perníkovém caffè latte nebo na vánočních kelímcích, které nebudou chybět ani letos. Viva Perníček.

 

Amaretto caffe latte

Naše nabídka příchutí, které vám na přání přidáme do kávových nápojů, se stále rozšiřuje. Nově můžete ochutnat Amareto caffè latte, které je dochucené nealkoholickým amaretto sirupem. Tento tradiční likér má charakteristickou mandlovou chuť i vůni a karamelovou barvu. Do našeho caffè latte sedne jako ulitý! Nechte se unést – a také zahřát – příjemně sladkou zimní kombinací se šlehačkou a skořicovou posypkou navrchu.

 

Kokosová horká čokoláda

Vánoce bez horké čokolády si v Costa Coffee neumíme představit. Jakou příchuť jsme zvolili pro letošní adventní období? Volba padla na oblíbený kokos! Bohatá sametová chuť čokolády se krásně snoubí s výraznou chutí kokosového ořechu v našem sirupu, ozdobená je pořádnou vrstvou šlehačky. Dopřejte si čokoládové potěšení bez výčitek – kdy jindy než o Vánocích? Tak šťastné a čokoládové!