MONKEY’S GYM

PROFESIONÁLNÍ DĚTSKÉ TĚLOCVIČNY - nakoukněte, jak to u nás vypadá…

Vyzkoušejte náš jedinečný koncept pohybové všestrannosti pro nejmenší. Moderní dětská tělocvična Monkey’s Gym otevřela v dubnu svoje prostory také ve Westfielch Chodov a nabízí oblíbené kurzy cvičení pro děti už od 6ti měsíců

Profesionálně vybavené prostory tělocvičny jsou určené jen dětem! Bezpečné pro jejich pohyb, vybavené speciálními cvičebními pomůckami a gymnastickým nářadím pro skutečně všestrannou pohybovou průpravu! 

Základem naší práce je všeobecný pohybový rozvoj s důrazem na zábavné prvky v hodině – obojí s cílem budovat v dětech lásku k pohybu

Lektoři vedou hodiny podle předem stanovené, odborné metodiky – ta je speciálně sestavena tak, aby u dětí prohlubovala správné pohybové návyky a přinášela jim radost.

Samozřejmostí jsou u nás malé skupinky, individuální přístup, bezproblémové omluvy a náhrady, nadstandardní klientský přístup, baby-friendly prostředí a radost z každého dětského pokroku..

V předsálí můžete posedět u dobré kávy a pozorovat svoje ratolesti při cvičení. Před nebo po cvičení si děti užívají hrací koutek, pro ty menší máme jídelní židličky, lehátko, přebalovací pult i vše potřebné k pohodlnému nakrmení. A pokud zapomenete, dostanete od nás potřeby na přebalení zdarma..

Zkrátka snažíme se mít pro malé i velké klienty vše, co od moderních prostor pro cvičení dětí očekávají.

Našimi ověřenými kurzy cvičení projde ročně víc jak dva a půl tisíce malých sportovců! Lekce organizujeme pro všechny věkové kategorie od 0,5 roku do 7 let a díky velké kapacitě máme pro nové cvičence místečka vždy! Nejoblíbenější časy a kategorie se však rychle plní..

Vyzkoušet si nás můžete zdarma a zcela nezávazně na zkušební hodině.

Na cvičení s dětmi se specializujeme již od roku 2012!  

 

tel.: 775 16 16 11, mail: info@monkeysgym.cz, www.monkeysgym.cz