OSOBNÍ STYLISTKA ZDARMA

Pro členy Westfield club přinášíme služby stylistky zdarma, kterou můžete využít 1x za měsíc po dobu 2 hodin. Službu si můžete rezervovat u CONCIERGE na telefonním čísle +420 775 400 933 nebo na concierge@westfieldchodov.com. Telefonické objednávky přijímáme od pondělí do pátku od 9:00 do 17:00.

Jana Plačková

Práci v odvětví stylisty jsem začala jako stylistka eshopu About You a Zalando. Později jsem se rozhodla jít vlastní cestou a postupně vytvářela vlastní klientelu, o kterou se starám a nabízím službu “osobní stylistky”. S klienty se nejprve sblížím, nacítím jejich požadavky a osobnost, a pak se starám o jejich šatník od nákupu po stylizaci. Mam za sebou také již osobní projekty, kdy jsem navrhovala oblečení soukromým osobám. Ze stylingu mám také zkušenosti při natáčení klipu, reklam a filmu.

Petra Novotná

Módní tvorbě se věnuji již 15 let. Začínala jsem jako asistentka prodeje v buticích, kde jsem si naplno uvědomila, že móda a kontakt s klientelou je to, co mě baví a dělá šťastnou. Prošla jsem si řadou vzdělávacích fashion kurzů, a  jeden stylingový pořádám i já. Založila jsem svatební butik a nyní se naplno věnuji reálným ženám, které krůček po krůčku provázím celou fashion přeměnou. Od refreshe šatníku po sezónní privátní nákupy a další poradenství na speciální eventy.

 

Šárka Štursová

Ve světě módního stylingu se pohybuji více jak 10 let. V současnosti mé služby využívají všechny typy médií, spolupracuji s magazíny Marianne, ELLE, Dieta, Harper´s Bazaar a další. Chci, aby se mí klienti cítili v mé přítomnosti co nejpřirozeněji a abychom společně v nové image našli odraz jejich opravdové osobnosti. Mým cílem není nikoho nikam tlačit, ale objevit pro každého novou cestu a nabídnout mu ji. A toto hledání má být zábavné, vzrušující a přínosné. Má být hezkým zážitkem, na který si každý rád vzpomene.