COSTA COFFEE, COSTA COFFEE střecha

Jaro v Costa Coffee

Zelený, levandulový a kávový

Levandulové espresso iced tea je studený nápoj, jehož složení vás dokáže probudit z jarního spánku. Je to originální výtvor baristky Antonie Nebeské z kavárny Costa Coffee, která si pohrála se studeným zeleným čajem, espressem a levandulovým sirupem. Výsledkem je „nebeský“ nápoj s jemnou a květinovou chutí, který harmonizuje s hořkostí kávy. Zelený čaj dodává nápoji svěžest a antioxidanty, espresso povzbudí vaše smysly a levandule uklidní vaši mysl. Levandulové espresso iced tea je ideální volbou pro ty, kteří hledají něco nového a nevšedního. Neváhejte a ochutnejte ho v kavárně Costa Coffee u vás v okolí. www.costa-coffee.cz

Bezová limonáda je bezva

Bezovou limonádu si můžete dopřát jen pár týdnů v roce, když kvetou bezové keře. Ale v Costa Coffee si ji teď můžete vychutnat kdykoliv chcete. Tento nápoj okouzlí vůní, chutí a barvou. Osvěží vás a potěší, když potřebujete malou pauzu od shonu a stresu. Bezová limonáda obsahuje kvalitní ovocný sirup, při jeho výrobě může ulpět na dně lahvičky sediment, což je přirozeným znakem. V tomto případě stačí lahvičku jen protřepat. O žízeň i pitný režim se postará 700 ml této svěží dobroty. Tak dobré pití a na zdraví.

www.costa-coffee.cz

 

Káva, která dává smysl

„Kuře“ je kávový nadšenec. A také miluje děti. Proto se zapojilo do sbírky Pomozte dětem, kterou podporují kavárny Costa Coffee. Kuře ví, že káva a dobročinnost jsou skvělá kombinace. Každý rok v březnu a dubnu si můžete pochutnat na charitativním kávovém nápoji. Letošní volbou je Skořicové cappuccino, které je nejen chutné, ale i štědré. Costa Coffee totiž věnuje celou částku 99 Kč z prodeje tohoto charitativního nápoje do sbírky Pomozte dětem. To je „kuřecí sen“. Užijte si svou kávu a zároveň udělejte radost dětem, které to potřebují. Více na www.costa-coffee.cz.

 

Mocha latte

Je to káva, nebo čokoláda? Oboje! Vykouzlili jsme pro vás jedinečné spojení horké čokolády a lískooříškového caffè latte, a to hned ve dvou variantách. V chladnějších jarních dnech vás zahřeje horký nápoj, a až jarní sluníčko naplno udeří, můžete se osvěžit naopak ledovou variantou našeho lískooříškového Mocha Latte. Obě verze obsahují dva až tři shoty espressa (dle velikosti nápoje), mléko, čokoládový prášek a lískooříškový sirup. Nápoje podáváme ve skle se šlehačkou a čokoládovým zdobením navrch. Ochutnejte novou čokoládovou senzaci!

 

Red velvet

Red Velvet neboli červený samet je lahodný dort, který je charakteristický svou červenou barvou a jemnou texturou. Jeho historie sahá do 20. let 20. století, kdy byl údajně prvně podáván v newyorském hotelu Waldorf Astoria. Jeho atraktivní vzhled a bohatá chuť ho dodnes řadí mezi neoblíbenější dorty na světě. Zatímco dříve se jeho charakteristická červená barva získávala chemickou reakcí podmáslí, kakaa, octa a sody, dnešní cukráři jeho korpus kouzelně obarví kombinací kyselého přírodního kakaového prášku se zásaditými složkami. Některé hospodyňky jej pak obarvují červenou řepou. A my vám ho nyní nabízíme v té nejlepší kvalitě! Jeho základem je sametově jemný korpus, který je prokládaný bohatou vrstvou smetanovo-tvarohového krému a jahodového želé. Zdobený je lyofilizovanými jahodami, které se rozplývají na jazyku. Red Velvet není jen sladkým pokušením, ale také vizuálním zážitkem. Tento dort je jednoznačně must-have jarní kavárenské sezóny