Nákupní centrum Westfield Chodov

Nejvíce obchodů pod jednou střechou
Po rozšíření a rekonstrukci, která trvala dva a půl roku, bylo nákupní centrum Westfield Chodov otevřeno v říjnu 2017. S plochou 102 266 m², více než 300 obchodními jednotkami a parkovištěm čítajícím 3 433 parkovacích míst, se řadí mezi největší a nejvýznamnější nákupní centra v České republice. 

Největší a nejmodernější kino v České republice
Cinema City se v nákupním centru Westfield Chodov rozkládá na ploše 5 783 m2 a se svými 18 sály využívajícími nejnovější digitální technologie, včetně tří VIP sálů s luxusními službami a jedním 4DX kinosálem, je největším a nejmodernějším megaplexem v České republice. Filmy v něm může současně sledovat více než 2 600 diváků.

Nejpestřejší výběr módních značek na jednom místě 
Nákupní centrum Westfield Chodov návštěvníkům nabízí nadstandardně pestré portfolio obchodů, kaváren a restaurací, sportovní centrum, dětský koutek a další zóny pro trávení volného času. V centru nechybí tradiční a oblíbené prodejny jako Marks & Spencer, C&A, H&M, Cropp či Zara. Díky obchodům, Estée Lauder, Kiehl’s, Jo Malone a dalším však nabízí také bezkonkurenční nabídku v segmentu krásy. 
Nákupní centrum Westfield Chodov se pravidelně stává vyhledávanou destinací pro vstup nových značek na český trh. Může tak nabídnout jediné obchody Zara Home či Oysho v České republice.

The Designer Gallery – nový rozměr nakupování
Módní destinace The Designer Gallery podtrhuje význam centra v oblasti módy. Vznikla s cílem posunout zážitek z nakupování na novou úroveň a uspokojit i ty nejnáročnější klienty. Své místo zde mají zejména prémiové značky jako Weekend Max Mara, Bogner, COS, či Michael Kors. 

Grand Kitchen – jedinečný koncept občerstvení 
Gastronomická zóna nesoucí název Grand Kitchen posouvá kulturu stravování v obchodním centru na úplně novou úroveň. Nákupní centrum Westfield Chodov se tak stalo rájem gurmánů, který přináší kvalitní mix značek několika světových kuchyní.

Nákupní centrum Westfield Chodov myslí na přírodu a vytváří lepší místo pro život 
Centrum také klade důraz na trvalou udržitelnost. To dokládá jeho architektonické řešení, kde se snoubí jedinečný interiérový i exteriérový design s maximálními požadavky na udržitelný rozvoj. Během modernizace získalo centrum celosvětovou prestižní certifikaci „zelených budov“ BREEAM. Váhu, kterou skupina přikládá společenské odpovědnosti, dokazuje také strategie Better Places 2030, v jejímž rámci se provozovatel centra zavazuje ke snížení uhlíkových emisí ze staveb a provozu budov, redukci uhlíkové stopy z dopravy, podpoření místních komunit a zaměstnanosti mladých lidí i kolektivní spolupráci a ohledu na životní prostředí.

 

_________________________________________

O společnosti Unibail-Rodamco-Westfield

Společnost Unibail-Rodamco-Westfield je přední globální developer a provozovatel vlajkových nákupních destinací s portfoliem v hodnotě 55 mld. EUR (k 30. červnu 2021), z čehož 86 % tvoří maloobchod, 7 % kancelářské prostory, 5 % konferenční a výstavní prostory a 2 % služby.
Skupina URW v současné době vlastní a provozuje 86 obchodních center včetně 53 vlajkových center v nejdynamičtějších městech Evropy a USA. Skupina Unibail-Rodamco-Westfield působí na dvou kontinentech a ve 12 zemích světa. Poskytuje jedinečnou platformu pro maloobchodníky a značky a svým zákazníkům nabízí výjimečné a neustále nové zážitky.
Díky podpoře 2 900 profesionálů a jedinečné úspěšné historii a know-how má skupina Unibail-Rodamco-Westfield ideální postavení ke generování nadprůměrné hodnoty a k rozvoji špičkových projektů.
Skupina Unibail-Rodamco-Westfield na sebe upozornila programem Better Places 2030, jehož ambicí je vytvářet lepší místa, která berou ohled na nejpřísnější ekologické standardy a přispívají k rozvoji lepších měst.
Akcie skupiny Unibail-Rodamco-Westfield jsou kotovány na burzách Euronext Amsterdam a Euronext Paris (Euronext ticker: URW) se sekundární kotací v Austrálii prostřednictvím nástroje Chess Depositary Interests (CDI). Skupina má rating BBB+ od společnosti Standard & Poor’s a Baa2 od společnosti Moody’s.

Další informace získáte na adrese https://www.urw.com
Navštivte naši knihovnu médií na adrese https://mediacentre.urw.com/
Sledujte aktuality o skupině na sociálních sítích Twitter @urw_group, LinkedIn @Unibail-Rodamco-Westfield a Instagram @urw_group.