MAXÍKOVA DOBRODRUŽSTVÍ

Každou středu od 16 do 17 hod. v Maxíkově

Centrum Černý Most vás zve na dobrodužné cesty s tygříkem Maxíkem. Každé středeční odpoledne se s vámi Maxík vydá do magických krajů, vyprahlých pouští i divokých džunglí s cílem poznat všechny tajemné končiny světa! Na cestě budete muset společně překonat mnoho překážek a splnit nepřeberné množství úkolů. Odměnou vám za to bude spousta zábavy.

Můžete se těšit na dětské show, tvůrčí dílničky, divadélka, kouzelnická představení a mnoho dalšího!

Při první návštěvě obdržíte svůj vlastní cestovní měšec na mince a dva Maxíkovy dukáty. Ty slouží na Maxíkových dobrodružstvích jako platidlo. Za každou další návštěvu obdržíte další dukát.

A co si budete moci za Maxíkovy dukáty pořídit?

  • Omalovánky = 2 dukáty
  • Maxíkova svačinka = 3 dukáty
  • Bublifuk = 3 dukáty
  • Penál s voskovkami = 4 dukáty
  • Dřevěná věž = 6 dukátů
  • Maxíkova lahev na pití = 7 dukátů
  • LED baterka = 7 dukátů

Program je zdarma a je určen pro děti členů věrnostního klubu Centra Černý Most.

 

MAXÍKOVA DOBRODUŽSTVÍ V KVĚTNU: HRÁTKY S GARFIELDEM

1. 5. Masky Garfielda (workshop)

Garfield je sice pěkný gaučový povaleč a věrný televizní divák, o dobrodružství s ním ovšem není nouze. Vždy, když jeho pán Jon vyrazí do práce, se spolu s Maxíkem a neustále štěkajícím a vrčícím Odiem vydává na některou z více či spíše méně důležitých misí. Tentokrát si každý z nás vyrobí masku Garfielda či Odieho, abychom se mohli za dobrodružstvím vydat s nimi.

8. 5. Program je zrušen z důvodu státního svátku.

15.5. Garfieldova mňamka (dětská show)

Víte, co Garfield na celém světě zbožňuje úplně nejvíc? Přece své oblíbené lasagne! Jon mu ovšem v lednici žádné nenechal, Garfield tak musí neochotně vstát z gauče a vydat se do města pro všechny ingredience, které mu k jejich uvaření chybí. Po cestě se však ztratí Odie, který měl za úkol sehnat vůbec tu nejdůležitější ingredienci, maso do boloňské omáčky. Z málo důležité mise se tak rázem stává dobrodružství na život a na smrt. Pochutná si ještě dnes Garfield na svých oblíbených lasagních?

22.5. Plavba snů (divadlo)

Garfield si tak strašně moc naplnil břicho lasagnemi, až z toho na gauči usnul tvrdým spánkem s jedním velmi živým snem. V něm se Garfield přemístil na pro něho nejméně pravděpodobné místo, které by si sám dokázal představit. Na loď obklopenou takovým množstvím vody, že by ji z kožichu nikdy nevytřepal. A do toho tam je s ním, kdo by to byl řekl, i jeho věrný kamarád Odie. Spolu se na moři vydají za dobrodružstvím, o jakém se jim ani nesnilo.

29.5. Jak šli Odie s Garfieldem do divadla (divadlo)

K naprosté hrůze Garfielda se Jon místo večerního koukání na televizi z pohodlí gauče pravidelně vydává pryč a Garfield neví proč. Chodí snad za jiným kocourem? Nebo hůř, nechodí bez Garfielda do restaurace, kde servírují lasagne? Garfield tomu musí přijít na kloub! Tak se jednou večer vydá se svým věrným kamarádem Odiem na pátrací misi za Jonem. Dobrodruzi, kam myslíte, že se Jon každý večer vytrácí?