włącz się
do game fest

4-9 września
pon.-pt. 14:00-20:00
sob. 12:00-20:00

Sześć dni naładowanych e-sportem, planszówkami, symulatorami i turniejami. Uwolnij swojego wewnętrznego playera w trakcie jednej z największych we Wrocławiu imprez dla graczy i fanów popkultury.

Weź udział w transmitowanym przez Twitch turnieju Counter-Strike: Global Offensive, ścigaj się na symulatorach Pitlane albo przypomnij sobie jak się kiedyś grało na konsolach Pegasus i Atari. Przybij piątkę z Adamem z Adam TV, ekipą zawodników Pitlane lub zagraj ze znajomymi w jedną z 400 dostępnych planszówek!

goście
WYDARZENIA

Adam TV
czwartek,
7 września
Adam to youtuber młodego pokolenia, który na swoim kanale Adam TV razem z bratem Wojtkiem przedstawia nowości ze świata zabawek i gier. W ramach Game Fest poprowadzi turniej „Clash of Clans” – popularnej wśród community dziecięcego gry mobilnej.
Daniel Libront
sobota, 9 września
Wicemistrz Race Of Champions by AMD oraz zwycięzca wyścigu mistrzostw Polski Porsche Esports Sprint Challenge Poland 2021. Na swoim koncie ma występy również na takich turniejach jak Eurosport ERACING by Epson czy Sol x DEXT 24h Lemans, na którym zdobył II miejsce.
Rafał Szołtysek
sobota, 9 września
Zdobywca 1 miejsca w klasie Clio Cup prologu Mistrzostw Polski Digital Motorsport 2020 oraz zwycięzca wyścigu Polish F1 Series. Startował także m.in. w Polskiej Lidze Esportowej F1, Time Trial by MGP Garage czy Aussie1000 by SOL. Jest zwycięzcą Lemans 24h by Project Endurance.
Daniel Rataj
sobota, 9 września
Mistrz Mini UK Challenge by SRPPC i zdobywca 5 miejsca w DriveSquad S Cup by Wojol Racing.
Damian Borkowski
sobota, 9 września
Zdobywca 4 miejsca DriveSquad S Cup by Wojol Racing.

plan
GRY

Skorzystaj z naszych atrakcji – niektóre z nich będą dostępne tylko dla uczestników naszego programu lojalnościowego.
DOŁĄCZ JUŻ TERAZ!

4-9 września
poniedziałek-sobota


strefa Pitlane
Wyścigi na symulatorach oraz turnieje na żywo to świetna zabawa, w której możecie uczestniczyć indywidualnie oraz ekipą! Ścigaj się i wygrywaj nagrody od Pitlane! W piątek (8 września) do wyścigów możecie dołączyć także zdalnie, a w sobotę (9 września) zapraszamy na Wielki Finał ze zwycięzcami codziennych rozgrywek oraz.. zawodnikami Pitlane!
koło wyzwań
Spryt to Twoje drugie imię? Udowodnij to! Zakręć kołem, wykonaj zadanie i zgarnij napój Prime Hydration lub jedną z nagród ufundowanych przez naszych najemców!
strefa gier retro
poniedziałek, 4 września
Atrakcja dla fanów dobrej zabawy w każdym wieku! Dla starszych będzie sentymentalną podróżą w czasie, dla młodszych ciekawostką sprzed 30 lat. W strefie retro games znajdziecie konsole Pegasus, Atari oraz automat Arcade z 1200 grami!
symulator Tesli
wtorek, 5 września
Niespotykana gratka dla wszystkich miłośników wypasionych samochodów! Wsiądź do Tesli i poczuj się jak jej kierowca! Na chętnych we wtorek czekać będzie symulator jazdy prawdziwą Teslą.
planszówki górą!
środa, 6 września
W środę nasze centrum wypełni się planszówkami! Zdecydowaną atrakcją tego dnia będzie Wielki Turniej Gier Planszowych z nagrodami. Zapraszamy na rywalizację w trzech grach: Klasyk, Rummikub oraz Sen.
 
Tego dnia będzie można skorzystać z wypożyczalni planszówek, w której znajdzie się ponad 400 tytułów. Zaprezentujemy też nowość wydawnictwa Granna – „Printing Press”. Gra będzie dostępna przedpremierowo przez cały dzień.
 
Dodatkową atrakcją będzie strefa gier w formacie XXL oraz możliwość wzięcia udziału w warsztatach z malowania figurek. Na prawdziwych speców od gier czekać będzie również turniej wiedzy z nagrodami w postaci gier planszowych.
turniej gier mobilnych
czwartek, 7 września
Zapraszamy dzieci do magicznego świata przygód – wspólnie zagramy w „Clash of Clans”. To niepowtarzalna okazja dla młodych strategów, aby pokazać swoje talenty, zdobyć cenne doświadczenie, a przede wszystkim spędzić czas z doświadczonymi graczami. Gościem specjalnym podczas rozgrywek będzie Adam z kanału youtube Adam TV. Aby wziąć udział w turnieju należy się zapisać tutaj.

8-9 września
piątek-sobota


zrób zakupy – zgarnij nagrody
Rozegraj to sprytnie! Przyjdź do nas, baw się podczas Game Fest, zrób zakupy i zgarnij nagrody! Dla klientów, którzy w dniach 8-9 września wydadzą w naszym centrum min. 200 zł i pokażą paragony, mamy karty podarunkowe o wartości 50 zł. Za zakupy za min. 100 zł można będzie odebrać planszówki.
turniej e-sportowy
Ekscytujące starcia i niezapomniane chwile zagwarantuje turniej e-sportowy. Zawodnicy zmierzą się w Counter-Strike: Global Offensive. Zapewniamy profesjonalny sprzęt gamingowy oraz streaming każdego meczu. Rozgrywki będzie relacjonował doświadczony komentator CSGO Oskar Piotrowski.
 
Timing: 2-3 września eliminacje online (zapisy drużyn tutaj), 8 września półfinały we Wroclavii, a 9 września Wielki Finał LIVE we Wroclavii, w trakcie którego najlepsze drużyny zagrają o nagrody główne.

wielki finał Pitlane
W sobotę, 9 września, odbędzie się także turniej finałowy Pitlane LIVE, w którym wezmą udział zwycięzcy codziennych rozgrywek oraz zawodnicy Pitlane! Do wygrania będą atrakcyjne nagrody ufundowane przez partnera wydarzenia. 
REGULAMIN WYDARZENIA REGULAMIN AKCJI PROSALE REGULAMIN GIER MOBILNYCH REGULAMIN CS:GO GAME FEST REGULAMIN GIER PLANSZOWYCH