Nowy Wroclavia Club! Dołącz do naszej społeczności, odkrywaj nowości, podejmuj wyzwania i poznawaj nowych ludzi!

Od 15 listopada dotychczasowy Program Lojalnościowy Wroclavii zmienia się dla Ciebie, stając się czymś więcej niż tylko aplikacją mobilną z korzyściami i wiadomościami dotyczącymi centrum. Od teraz będzie to prawdziwy klub łączący osoby o podobnych zainteresowaniach i budujący wokół tego nową, ciekawą społeczność. Dołączając do Wroclavia Club można wybrać obszar swoich zainteresowań z czterech grup tematycznych: Rodzina, Foodies, Miłośnicy Czasu Wolnego i Zakupoholicy, i dzięki temu odkrywać więcej ofert, artykułów i atrakcji, wchodzić w interakcje z osobami o podobnych zainteresowaniach, a także brać udział w wyzwaniach i wygrywać nagrody. Oczywiście w Wroclavia Club nadal znajdziesz pełne informacje o centrum handlowym, aktualne promocje i korzyści z członkostwa w naszej społeczności. 

Treści i oferty specjalnie dla Ciebie 

Uwielbiasz gotować i próbować nowych smaków? Szukasz tematów związanych z rodziną? Jesteś mistrzem zakupów, a trendy to Twój chleb powszedni? A może kochasz spędzać czas wolny w ciekawy sposób i zawsze sprawdzasz jakie wydarzenia w najbliższym czasie będziesz mógł odwiedzić? Wroclavia Club to idealne miejsce dla Ciebie! Wystarczy wybrać jedną (może być też więcej) z czterech grup zainteresowań - Rodzina, Foodies, Miłośnicy Czasu Wolnego i Zakupoholicy. Dzięki wybranym specjalnie dla Ciebie artykułom i poradom żadna ciekawostka z interesującego Cię obszaru już Cię nie ominie. Wiemy, że Polacy kochają quizy, więc i tej formy rozrywki tu nie zabraknie. Dodatkowo, zaprezentujemy Ci najlepsze spersonalizowane oferty specjalne dzięki którym zakupy w naszym centrum handlowym będą jeszcze przyjemniejsze i oszczędniejsze!  

Tablica Społeczności  

Tablica Społeczności to kolejna nowość jaką niesie ze sobą odmieniony Wroclavia Club. Na tablicy możesz dzielić się ze swoją społecznością inspiracjami, najnowszymi trendami, sposobami na czas wolny i czym tylko zapragniesz, wystarczy, że oznaczysz nas - @Wroclavia w poście wrzuconym na Twoje media społecznościowe, a my opublikujemy zdjęcie lub film (oczywiście za Twoją zgodą) na naszym Wallu.  

Boot AI 

Szukasz jakiejś informacji o Wroclavii? Teraz wystarczy zadać pytanie poprzez Chatbota w aplikacji Wroclavia Club, a nasz wirtualny pomocnik chętnie na nie odpowie i pomoże! Odpowiedzi na pytania dotyczące godzin otwarcia, oferty, wydarzeń i innych kwestii otrzymasz teraz w mgnieniu oka. 

Korzyści dla klubowiczów  

Oczywiście członkostwo w Wroclavia Club to korzyści, którymi dotychczas cieszyli się uczestnicy Programu Lojalnościowego – jak zakupy ze stylistą, bezpłatne nieograniczone Wi-Fi  zniżki i oferty specjalne dla klubowiczów czy urodzinowe upominki. 

Jak dołączyć?  

To bardzo proste! Obecnym uczestnikom Programu Lojalnościowego wystarczy aktualizacja aplikacji – wszystko zrobi się samo. Jeśli dopiero dołączasz do nas pobierz aplikację Wroclavii, wypełnij kwestionariusz i gotowe – od razu możesz cieszyć się wyjątkowymi korzyściami związanymi z Wroclavia Club! 

Nie czekaj, dołącz do nas bo warto!  Kliknij tutaj.