Kabina fotograficzna Photo-Me

Dzisiaj otwarte
Od 10:00 do 22:00

Profesjonalna kabina fotograficzna firmy Photo-Me, która jest liderem światowego rynku. Zaprojektowana przez światowej sławy architekta Philippe Starck'a z nowoczesnym designem, ekranem dotykowym i dwujęzycznym menu. Zdjęcia wykonywane w kabinie są zgodne z obowiązującymi przepisami ICAO 9303. Bezproblemowo, szybko, w komfortowych warunkach, bez stania w kolejce czy czekania na wywołanie fotografii można wykonać zdjęcia zarówno do oficjalnych dokumentów tj. paszport, wiza, prawo jazdy, dowód osobisty, legitymacja, dyplom jak i zdjęcia zabawne, pamiątkowe czy okolicznościowe wybierając odpowiedni szablon z menu. Niezależnie od wzrostu osoby korzystającej z kabiny każdy wykona zdjęcia w takich samych komfortowych warunkach dzięki kamerze, która automatycznie przystosuje się do pozycji użytkownika. Płatność za zdjęcia dokonywana jest na samym końcu, gdy zdjęcie zostanie już zrobione i zatwierdzony efekt końcowy przez osobę korzystającą z kabiny.

Zaraz obok kabiny fotograficznej znajdziecie Państwo nowoczesny fotokiosk za pośrednictwem, którego można na miejscu w kilka minut wydrukować swoje zdjęcia z pendriva czy innej pamięci przenośnej, bądź podłączając do urządzenia swój smartphone za pośrednictwem kabla, wi-fi bądź bluetooth. Za pośrednictwem dużego dotykowego ekranu można wybrać dowolne zdjęcia ze swojej galerii zdjęć. Przed wydrukiem można skorzystać z menu, które zretuszuje zdjęcia zgodnie z Państwa wyborem (kilka różnych opcji). Można stworzyć całoroczny czy miesięczny kalendarz ze swoimi zdjęciami bądź swój kolaż zdjęć. Do wyboru dwa formaty wydruku zdjęć 10x15 i 20x30.

Zapraszamy do najnowocześniejszej kabiny fotograficznej oraz skorzystania z fotokiosku, a tym samym dołączenie do milionów osób w ponad 20 krajach w Europie i na świecie, które korzystają na co dzień z identycznych urządzeń. Kabina i fotokiosk znajdują się na poziomie -1 przy wyjściu na parking od strony hipermarketu Carrefour. Kabina przyszłości!

Godziny otwarcia

  • poniedziałek· Od 10:00 do 22:00
  • wtorek· Od 10:00 do 22:00
  • czwartek· Od 10:00 do 22:00
  • piątek· Od 10:00 do 22:00
  • sobota· Od 10:00 do 22:00
  • niedzielaZamknięte

Kategorie