Parkovisko

Podzemné parkovisko (P4): 848 parkovacích miest

Parkovací dom (P1): 903 miest

Vonkajšie parkovisko (P5): 364 bezplatných parkovacích miest

Vonkajšie parkovisko (p7): 59 parkovacích miest

Vonkajšie parkovisko (P3): 25 parkovacích miest pre invalidov a nabíjacie stanice Tesla

Celkovo 34 parkovacích miest pre RODINY S DETMI

Celkovo 43 parkovacích miest pre INVALIDOV

Celkový počet parkovacích miest - 2240   

 

Cenník

Parkoviská P1,P4

PONDELOK – PIATOK : 3 hodiny parkovania zadarmo, každá ďalšia začatá hodina spoplatnená sumou 3,00 EUR.

Po opustení parkovacích priestorov a opakovanom vjazde kratšom ako 2 hodiny, je parkovanie spoplatnené sumou 3,00 EUR za každú začatú hodinu.

Pri opakovanom vjazde v čase dlhšom ako 2 hodiny využíva zákazník znova 3 hodiny parkovania zadarmo, každá ďalšia začatá hodina 3,00 EUR.

SOBOTA – NEDEĽA : 5 hodín parkovania zadarmo, každá ďalšia začatá hodina spoplatnená sumou 3,00 EUR. Po opustení parkovacích priestorov a opakovanom vjazde kratšom ako 2 hodina, je parkovanie spoplatnené sumou 3,00 EUR za každú začatú hodinu. Pri opakovanom vjazde v čase dlhšom ako 2 hodiny využíva zákazník znova 5 hodín parkovania zadarmo, každá ďalšia začatá hodina 3,00 EUR.

Parkovisko P3 – 25 parkovacích miest vyčlenených pre invalidov a nabíjacie stanice TESLA

PONDELOK – NEDEĽA : Parkovanie zadarmo

Parkovisko P5

PONDELOK – NEDEĽA: Parkovanie zadarmo

Verní zákazníci môžu parkovať bezplatne o hodinu dlhšie . Stačí si zadať v účte verného zákazníka (v aplikácii alebo cez web Auparku) ŠPZ a parkovanie Vám bude predĺžené automaticky bez akýchkoľvek ďalších povinností. Po zadaní Vašej ŠPZ bude automatické predĺžovanie parkovania aktívne o 24h. V prípade, že svoju ŠPZ nemáte stále vo svojom konte zadanú, viete  sa s parkovacím lístkom zastaviť v otváracej dobe centra na našom infostánku, kde Vám po predložení vernostnej karty parkovanie predĺžia o 1 hodinu.

 

Bezkontaktná platba

Bezkontaktná platba je teraz dostupná aj na výjazdových stojanoch.

Zaplaťte jednoducho priložením vašej platobnej karty. Váš daňový doklad nájdete na www.dokladonline.eu.

PREVÁDZKOVÝ PORIADOK PARKOVISKA AUPARK – Bratislava - download pdf.

ELEKTROMOBILITA

Elektromobilita predstavuje dôležitú súčasť energetickej transformácie 21. storočia a my sme radi, že aj pomocou elektronabíjačiek dostupných v nákupnom centre Aupark pomáhame vytvárať ďalšiu ekologickú a udržateľnú službu pre našich zákazníkov. Od ich uvedenia sa stali praktickou súčasťou prevádzky nášho nákupného centra.Už od roku 2017 sú návštevníkom nákupného centra Aupark  k dispozícii Supercharger nabíjačky pre Tesly. Stanica má 6 nabíjacích stojanov a môže ponúknuť výkon až 135 kW. Zákazníci ich nájdu na parkovisku pred centrom.V roku 2019 otvorila ZSE v Auparku svoj prvý Ultrarýchly nabíjací HUB pre elektrické vozidlá. Jeho súčasťou je ultrarýchla nabíjacia stanica s výkonom 350 kW, ktorá výrazne skracuje čas na nabíjanie elektromobilov. Len 15-minútové nabíjanie pokryje až 400-kilometrový dojazd elektromobilu. Ultrarýchla nabíjacia stanica spĺňa požiadavky najnovších trendov nabíjania. Stanica podporuje CCS / CHAdeMO konektory, čiže technicky je prispôsobená tak, že umožňuje nabíjanie všetkých typov elektrických vozidiel dostupných na Slovensku a v Európe. Vzhľadom k tomu, že Aupark je významnou spádovou oblasťou, napojenou priamo na diaľničný obchvat Bratislavy D1, spoločnosť Západoslovenská energetika reflektovala na túto strategickú lokalitu a predstavila tak vôbec prvý nabíjací HUB pod hlavičkou ZSE Drive na Slovensku. ZSE HUB umožňuje nabíjanie pre 6 vozidiel naraz. Nabíjací výkon 350 kW je dostupný na dvoch nabíjacích stojanoch s konektormi CCS / CHAdeMO, pričom ďalšie 4 parkovacie boxy umožňujú nabíjanie vozidiel s nabíjacím výkon 22 kW striedavým prúdom prostredníctvom wallboxov ZSE Drive.Začiatkom roka 2020 pribudli v našom podzemnom parkovisku (Parking garage P4) nabíjacie stanice slovenského výrobcu a prevádzkovateľa Ejoin. Aktuálne sa tu nachádza už osem AC nabíjacích wallboxov s jedným káblom, maximálnym nabíjacím výkonom 22 kW a konektorom Typ 2.V rámci podpory témy udržateľnosti podnikáme rôzne kroky, ktoré vedú k šetrnejšiemu využívaniu zdrojov a zároveň zanechávajú čo najmenšie stopy na životnom prostredí. Preto vítame spoluprácu s výrobcami a prevádzkovateľmi elektronabíjačiek a sme radi, že prostredníctvom nej prinášame praktickú službu našim zákazníkom, ktorí taktiež podporujú filozofiu udržateľnosti a alternatívnych zdrojov energie.

Mapa parkovacích miest s nabíjaním tu.