Vážení zákazníci,

dovoľte, aby sme vás informovali, že otváracia doba nákupného centra Aupark sa bude riadiť  schválenými opatreniami, ktoré vyplývajú z mimoriadneho zasadnutia Vlády SR zo dňa 15. marca 2020 a teda:

1/ od 16.marca (pondelok) od 6.00 hod budú do odvolania zatvorené všetky prevádzky okrem potravín, lekární, drogérie, novinových stánkov, predajní krmív a chovateľských potrieb, pošty, bánk, poisťovní a poskytovateľov telekomunikačných služieb.

2/ Naďalej sú odložené všetky marketingové a iné akcie centra.

Naši zamestnanci aj prevádzkovatelia obchodných jednotiek sú dôsledne informovaní o odporúčaných postupoch prevencie a dodržovania hygienických zásad, ako sa chrániť a ako postupovať v prípade ochorenia či podozrenia na jeho výskyt.

Zároveň sme zvýšili frekvenciu upratovania a dezinfekcie spoločných priestorov, vrátane všetkých dotykových zariadení, ako sú obrazovky, tlačidlá, splachovadlá a pod.

Radi by sme vás požiadali o dodržiavanie preventívnych opatrení pri návšteve nákupného centra a zakrývanie si nosa a úst v ideálnom prípade rúškom (pokiaľ rúško nemáte k dispozícii, použite šál či inú textíliu).

 

Ďakujeme za pochopenie.

Tím centra Aupark