Sala zabaw Fikołki

Sala Zabaw Fikołki to centrum rozrywki i edukacji działające na powierzchni 800 m2. Największą atrakcją jest 3-poziomowa konstrukcja zabawowa, czyli labirynt przeszkód złożony z kilku rodzajów zjeżdżalni, tyrolki, sieci Spidermana. Na fanów sportu boisko do gry w piłkę. Najmłodsi bawią się w kąciku malucha wyposażonym w edukacyjne zabawki sensoryczne, basen z piłkami oraz edukacyjne ekrany multimedialne.

W ofercie kawiarni rodzice znajdą świeżo parzoną kawę, desery, słodkie i słone przekąski. Specjalne wyposażone sale tematyczne (kulinarna, eksperymentów) są miejscem organizacji urodzin oraz dodatkowych zajęć dla dzieci. Polecamy urodziny sportowe, kulinarne, naukowe, z ulubioną postacią bajkową. Nasi animatorzy zajmą się dziećmi podczas gdy rodzice mogą wybrać się na zakupy.

Dzieci do 2 lat bawią się w Fikołkach za darmo – wystarczy wyrobić w recepcji Kartę Malucha. Fikołki to także idealne miejsce na rodzinne imprezy integracyjne dla firm. Fikołki działają 7 dni w tygodniu, także w niedziele niehandlowe, a integralną częścią Sali Zabaw jest corner z ubraniami marki Coccodrillo oraz stoisko z zabawkami.