Tokey

Dzisiaj otwarte
Od 09:00 do 21:00

Tokey jest punktem usługowym specjalizującym się w ekspresowym dorabianiu kluczy. Nasz zespół jest w stanie skopiować większość kluczy dostępnych na rynku, zarówno krajowych jak i zagranicznych. Oprócz tego oferujemy usługi z zakresu wymiany baterii oraz pasków w zegarkach, szewskie, poligraficzne oraz wyrób pieczątek. Tą ostatnią usługę wykonujemy w około 20 minut jako standard. Posiadamy również  ploter laserowy, którym świadczymy usługi grawerskie. Zawieszka dla psa z imieniem i numerem telefonu na wypadek zguby zwierzaka? Dla nas to nie problem!

Ponadto posiadamy w sprzedaży szeroką gamę produktów do pielęgnacji obuwia, wkładek oraz sznurowadeł. W naszym asortymencie znajdą Państwo również nietypowe baterie, wkładki do drzwi, kłódki na klucz oraz na szyfr, breloki i inne produkty związane z branżą ślusarską.

W przypadku braku pomysłu na prezent mamy do zaoferowania szeroki wachlarz produktów survivalowych, od noży wszelkiego typu, przez krzesiwa, kompasy, narzędzia typu multitool, do latarek, saperek i ostrzałek do noży.

Godziny otwarcia

  • poniedziałek· Od 09:00 do 21:00
  • środa· Od 09:00 do 21:00
  • czwartek· Od 09:00 do 21:00
  • piątek· Od 09:00 do 21:00
  • sobota· Od 09:00 do 21:00
  • niedzielaZamknięte
* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego
Title

Kategorie