Zakupy ze stylistą

Zakupy ze stylistą

SKORZYSTAJ Z PORAD OSOBISTEJ STYLISTKI! Umów się online.

Stajesz przed szafą i znowu nie masz się w co ubrać? Chcesz wprowadzić więcej kolorów do swojej garderoby? A może po prostu poszukujesz swojego własnego stylu lub chcesz dowiedzieć się jakie ubrania podkreślą Twoje atuty? Pomożemy Ci! Skorzystaj z porad naszych trzech ekspertek. 

Umów się na spotkanie za pomocą formularza online. W nim zobaczysz dostępne terminy każdej z trzech stylistek.

Podczas półtoragodzinnego spotkania nasze modowe ekspertki poznają Twoje oczekiwania i pomogą w zakupach, dobierając ubrania odpowiednie dla Twojej sylwetki, typu kolorystycznego i stylu. Przystąp do Westfield Club już teraz i zarezerwuj termin swojego bezpłatnego modowego spotkania.

ZASADY KORZYSTANIA Z ZAKUPÓW ZE STYLISTKĄ

  • Usługa jest bezpłatna dla członków Westfield Club. Dowiedz się więcej o Programie Westfield Club Mokotów [link]
  • Jedna osoba może skorzystać z usługi wyłącznie raz w roku kalendarzowym
  • Sesja zakupów ze stylistką dla jednej osoby trwa 90 minut

POZNAJ NASZE STYLISTKI!

Marta Waluk @marta.waluk.stylist

Osobista stylistka, kreatorka wizerunku, dyrektorka kreatywna oraz szkoleniowiec. Pasją do mody oraz doświadczeniem dzieli się już od ponad 11 lat. Współpracuje z polskimi i zagranicznymi markami modowymi m.in. Paprocki&Brzozowski, Łukasz Jemioł, L37, Deni Cler, , Coccinelle, platformami sprzedażowymi jak Modivo,  Answear, czy Allegro, a także z magazynami, m.in. Twój Styl, Wesele oraz HUF magazine.   Marta to zwolenniczka klasyki oraz ponadczasowego stylu z nutą ekstrawagancji. "Less is more" to określenie, które często powtarza swoim Klientom. Oprócz doboru garderoby, Marta uczy jak mądrze budować szafę. Udowadnia, że warto inwestować w jakość oraz klasykę, która sprawdza się zawsze.

Maria Dvorikova @maria_dvorikova

Stylistka i blogerka, ogromna miłośniczka mody, w pełni oddana swojej pracy. Z jej porad skorzystało już ponad tysiąc osób, dzięki którym odnalazło swój własny, niepowtarzalny styl i zyskało dużo więcej niż tylko dobry wygląd.

Maria Dvorikova, pochodzi z Ukrainy, a rozmawiać z nią można aż w pięciu językach - ukraińskim, rosyjskim, angielskim, niemieckim i oczywiście polskim.

Monika Jaroszewicz @monikajaroszewicz_stylistka

Stylistka, doradca wizerunku i pasjonatka mody, która od lat z fascynacją poświęca się sztuce tworzenia wyjątkowych, spersonalizowanych stylizacji. Nieustannie śledzi najnowsze trendy i eksperymentuje z różnymi stylami, chociaż najbliżej jej do minimalizmu. 

Monika potrafi doskonale zrozumieć indywidualne potrzeby każdego klienta. Umiejętnie tworzy stylizacje, które podkreślają osobowość i wyjątkowość każdej osoby. Dla Moniki moda to sposób wyrażania swojego charakteru oraz budowania pewności siebie.

Westfield Club