Wyjątkowy Prezent

Dzisiaj otwarteOd 10:00 do 22:00

Cześć, z tej strony Wyjątkowy Prezent!

Miło nam Cię gościć w świecie Wyjątkowych Prezentów. W świecie, w którym kolekcjonujemy radość, a sukces mierzymy jedynie w ilości posiadanych wspomnień i spełnionych marzeń. Wierzymy, że prezent jest jednym z fundamentalnych i uniwersalnych sposobów na budowanie bliskich relacji oraz pokazanie troski o najbliższych i od kilkunastu lat dokładamy starań, aby nasza filozofia zmieniała życie na lepsze.

W naszej ofercie każdy znajdzie to, czego szuka. Kobiety znajdą prezent dla chłopaka, a panowie prezent dla dziewczyny. Niektóre prezenty jak na przykład kolacja dla dwojga, bilet do kina lub masaż we dwoje, są chętnie wybierane przez osoby, które pragną spędzić chwile we dwoje. Inne, jak lot na paralotni, albo Flyboard – pozwalają spełnić marzenie i obserwować zabawę z ziemi. Nieważne jednak co wybierzesz, Voucher na przeżycie to zawsze trafiony prezent. Nie musisz się obawiać, czy prezent się spodoba. Twoi bliscy mogą go wymienić na inne przeżycie przez, uwaga, aż 3 lata bez żadnych dodatkowych opłat.

Mamy ogromny wybór ponad 8000 propozycji przeżyć w całej Polsce więc jeśli chcesz wybrać prezent dla mamy lub prezent dla taty, ale nie wiesz jaki pomysł na prezent jest najlepszy, z chęcią pomożemy Ci w wyborze. Jesteśmy specjalistami w doborze prezentów, a nasi doradcy z pewnością zaproponują coś ciekawego dla Twoich bliskich.

Zapraszamy!

Godziny otwarcia

  • poniedziałek 10:00 do 22:00
  • wtorek 10:00 do 22:00
  • środa 10:00 do 22:00
  • czwartek 10:00 do 22:00
  • piątek 10:00 do 22:00
  • sobota 10:00 do 22:00
  • niedziela 10:00 do 21:00
* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego
Title