Od ponad 60 lat Tefal oferuje szeroki wachlarz innowacyjnych rozwiązań. Nasza misja to udostępnianie produktów i usług, które pozwalają przygotować smaczne, zróżnicowane i zdrowe posiłki oraz wykonywać pożyteczne codzienne czynności z myślą o sobie, swoich bliskich i przyjaciołach. Dzięki naszym klientom staliśmy się światowym liderem w segmencie naczyń do gotowania z nieprzywierającą powłoką, a także światowym liderem w segmencie żelazek, urządzeń do gotowania, szybkowarów, produktów do przygotowywania żywności i napojów oraz wag.

Obecnie Tefal jest obecny w 120 krajach. Oferujemy także sprzedaż ekspresów automatycznych marki KRUPS, innowacyjne oraz funkcjonalne odkurzacze, które ułatwiają codzienne porządki. Zawsze można u nas przetestować produkt, sprawdzić jak działa. Dopytać o funkcjonalność. Oferujemy także 30 dni na testowanie w domu. W naszych sklepach można oddać elektrośmieci, a w zamian otrzymać voucher 50 lub 100 zł na kolejne zakupy.

Godziny otwarcia

  • poniedziałek· Od 10:00 do 22:00
  • środa· Od 10:00 do 22:00
  • czwartek· Od 10:00 do 22:00
  • piątek· Od 10:00 do 22:00
  • sobota· Od 10:00 do 22:00
  • niedzielaZamknięte
* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego

Tefal

Testuj przez 30 dni możliwości produktów Tefal!

Odkryj

Tefal

Tefal płaci bonami za elektrośmieci

Odkryj

Tefal

Złap 100 zł!

Odkryj
Title