Samspol marka znana z najwyższej jakości produktów turystycznych. Walizki tej marki to wręcz legendarna jakość, którą potwierdza ogólnoświatowy system gwarancji 3 i 10 letniej oraz dożywotniej. Firma Samspol to już ponad stuletnie tradycje i doświadczenie, które w połączeniu z nowoczesnymi technologiami i trendami dają doskonałą jakość.

Samspol to niekwestionowany lider jeśli chodzi o torby, walizki i akcesoria podróżne, to liczne innowacje, które stały się standardem, np. koła do walizek czy twarde walizki lotnicze. Obecnie w ofercie salonu firmowego Samspol można znaleźć walizki twarde, miękkie na kółkach, torby, plecaki i teczki na laptop, liczne akcesoria, kuferki, saszetki oraz torby podręczne i miejskie.

Kolekcje Samspol to bogate wzornictwo, kolorystyka i atrakcyjny design. Marka słynie zresztą ze współpracy ze znanymi projektantami, takimi jak Alexander McQueen, Marc Newson czy Victor&Rolf. Galeria Mokotów zaprasza do salonu firmowego Samspol, królestwa walizek, toreb i akcesoriów, bogatego w asortyment niezbędny w dalekich i bliskich podróżach.

Godziny otwarcia

  • poniedziałek· Od 10:00 do 22:00
  • wtorek· Od 10:00 do 22:00
  • środa· Od 10:00 do 22:00
  • czwartek· Od 10:00 do 22:00
  • piątek· Od 10:00 do 22:00
  • niedzielaZamknięte
* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego
Title