Jo Malone

Dzisiaj zamknięte

Jo Malone London jest brytyjską, lifestylową marką zapachową, którą cechuje dyskretna elegancja.

W ofercie znajdują się perfumy nazywane Cologne, produkty do mycia i pielęgnacji ciała oraz produkty dla domu dekorujące przestrzeń zapachem: świece i dyfuzory.

Jo Malone London słynie z tworzenia ponadczasowych, eleganckich zapachów i promuje ideę świata, w którym rozpieszczane są wszystkie zmysły. Filozofia łączenia zapachów i tworzenia własnego podpisu zapachowego podbija serca koneserów unikatowych kompozycji.

Marka Jo Malone London to synonim hojności. Słynie z najbardziej eleganckich i przemyślanych propozycji na prezent. Od małych gestów do szczodrych wyrazów wdzięczności.

Zapewniana przez markę wyjątkowa obsługa odzwierciedla jej podejście do nowoczesnego luksusu. Styliści Jo Malone London służą pomocą oraz ekspercką wiedzą. Każdy produkt jest pakowany ręcznie w ikoniczne kremowe pudełko przewiązane wstążką. W butiku dostępne są różnorodne opcje personalizacji, które sprawią, że każdy produkt jest jeszcze bardziej wyjątkowy i nabiera szczególnego znaczenia.

Godziny otwarcia

  • poniedziałek· Od 10:00 do 22:00
  • wtorek· Od 10:00 do 22:00
  • środa· Od 10:00 do 22:00
  • czwartek· Od 10:00 do 22:00
  • piątek· Od 10:00 do 22:00
  • niedzielaZamknięte
* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego

Title