Instaspot "Chodź na Pragę"

Kojarzycie niesamowity mural ,,Chodź na Pragę”, który znajduje się przy ul. 11 listopada 44? Jego namiastkę znajdziecie teraz w Galerii Wileńskiej! Zachęcamy do robienia zdjęć i oznaczania nas w mediach społecznościowych.

Instaspot "Chodź na Pragę"

Dzięki współpracy z Domem Kultury Praga, od 24 sierpnia do 23 września br. na poziomie drugim, w strefie wypoczynkowej przy food courcie podziwiać można jedyny w swoim rodzaju instaspot. W projekcie ścianki wykorzystano wyjątkową grafikę autorstwa Tomasza Biernata, którą podziwiać można także w większym formacie – a mianowicie jako mural przy ulicy 11 listopada.

Widniejące na kamienicy hasło ,,Chodź na Pragę” to także nasza nazwa cyklu spacerów organizowanych przez Galerię Wileńską. Zachęcamy do udziału w najbliższych wycieczkach, które odbędą się w soboty już 9 i 16 września!

Konkurs na Instagramie

Instaspot jest idealnym miejscem do zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć. Ale to nie wszystko - fotografie możecie wykorzystać do wzięcia udziału w naszym konkursie na Instagramie, gdzie do wygrania są zestawy nagród od naszych przewodników i centrum, składające się z:

- książki Witka Szabłowskiego ,,Opowieści z Wołynia” wraz z dedykowanym słowem od autora i autografem,

- płyty Warszawskiego Combo Tanecznego ,,Sto lat panie Staśku”  podpisaną przez wokalistę Jana Emila Młynarskiego,

- karty podarunkowej o wartości 100 zł.

Więcej informacji znajdziecie na naszym profilu na Instagramie.

Nie daj się prosić i chodź na fotę!