Maddox Next Door, is inmiddels alweer een tijdje een begrip in Stadshart Amstelveen geworden en is volledig gericht op damesmode. Een prachtige winkel met kwalitatief hoogwaardige merken, zoals we die van Maddox heren winkel gewend zijn. De zaak is gevestigd in de Rembrandthof naast de Bijenkorf, in het rijtje van MADDOX Casual. Beide winkels bedienen in het Stadshart volledig hun eigen doelgroep. Heren gaan naar Casual en dames naar Next door. Marco richt zich volledig op de heren en zijn vrouw Muriël vind je bij de dames. Het mooie is dat de winkels vrijwel naast elkaar liggen.
In de winkel vinden dames bekende en vertrouwde merken als Drykorn, Woolrich, Geisha en Denham. Maar ook een tal van andere merken zoals CoCouture, Moliin, Summum, Japan TKY, American Vintage, Modstrom, Aaiko, Mos Mosh, One Season en nog meer.
Inmiddels is Maddox al 21 jaar in het Stadshart gevestigd en weten veel Amstelveners de altijd up-to-date modezaak te vinden voor service en persoonlijk modeadvies.
Openingstijden