Quality Missala

Open today
From 10:00 AM to 10:00 PM

Najpiękniejsze perfumy, najlepsza pielęgnacja i najmodniejszy makijaż spod znaku Quality znajdziesz w Westfield Mokotów.

Perfumeria Quality Missala zaprasza miłośników pięknych zapachów i komfortowych kosmetyków do luksusowego butiku, zlokalizowanego na I piętrze galerii. To idealne miejsce na świąteczne zakupy!

Świat wykreowany w butikach Quality przez właścicielkę, Stanisławę Missalę i jej rodzinę, jest niezwykły. Eleganckie perfumerie z bogatą ofertą ekskluzywnych perfum i produktów pielęgnacyjnych pozwalają zakosztować radości własnego stylu i luksusu prawdziwej niepowtarzalności. Perfumeria Quality Missala kieruje swoją ofertę do koneserów produktów elitarnych. W bogatym portfolio Quality zgromadzono produkty ponad 80 najbardziej luksusowych marek świata, jak Amouage, Bellefontaine, Clive Christian, Creed, Maison Micallef, Maison Francis Kurkdjian, Menard, Montale, Nasomatto, Natura Bissé, Olivier Durbano, Puredistance, Rancé, Roja Parfums, Valmont czy Xerjoff. Tym samym Quality Missala jest nie tylko pierwszą i najstarszą, ale także największą i najbardziej renomowaną perfumerią luksusową w Polsce, prekursorem i ambasadorem elitarnych marek niszowych i niekwestionowanym ekspertem w zakresie perfumiarstwa i pielęgnacji.

Opening Hours

  • Tuesday· From 10:00 AM to 10:00 PM
  • Wednesday· From 10:00 AM to 10:00 PM
  • Thursday· From 10:00 AM to 10:00 PM
  • Friday· From 10:00 AM to 10:00 PM
  • Saturday· From 10:00 AM to 10:00 PM
Title