Vapiano to innowacyjny światowy koncept serwujący świeże, domowej roboty makarony, ręcznie robione, rozkręcane na oczach Gości ciasto pizzy oraz sałatki przyrządzane w otwartej kuchni. Koncept został nazwany "fresh casual".

Na początku marca 2013 VAPIANO liczyło na całym świecie 124 restauracje w 26 krajach i na 6 kontynentach. Sieć może pochwalić się niemałym sukcesem związanym z ekspansją na rynek gastronomiczny całego świata. Restauracje można odwiedzić w światowych metropoliach, takich jak Berlin, Nowy Jork, Dubai, Paryż, Seul, Taipei, Londyn, a już od połowy 2013 m.in. w Egipcie (Kair). Po prawie 11 latach działalności Sieć VAPIANO stała się lubianą i rozpoznawalną marką na całym świecie o którą bije się wielu franczyzobiorców i inwestorów. Pierwsza restauracja Vapiano została otwarta 22 października 2002 roku w centrum Hamburga.

Ekskluzywny wystrój, nowoczesny sposób komunikacji, a przede wszystkim wysoka jakość oferowanych dań spowodowały, że VAPIANO zaczęło być najbardziej pożądanym konceptem gastronomicznym na świece. Zamysłem twórców było stworzenie Restauracji o wysokim standardzie dań, otwartej na indywidualne życzenia Gości. W VAPIANO nie obowiązuje dress code, niekonieczne są rezerwacje, a co najważniejsze - każdy może czuć się swobodnie. Idea przewidywała stworzenie miejsca do swobodnych spotkań ze znajomymi, przyjaciółmi i rodziną. Każda Restauracja posiada w różnych stylach aranżacji kilkaset miejsc siedzących – strefa lounge, przy kominku, ogródku ziołowym i pod drzewem oliwnym.

Nowoczesny, minimalistyczny design, prosta linia, dębowe stoły nadają wielokulturowy charakter miejsca, a stuletnie drzewa oliwne w każdej restauracji są kluczowym jej elementem.

Zobacz nasze menu

Opening Hours

  • Tuesday· From 10:00 AM to 10:00 PM
  • Wednesday· From 10:00 AM to 10:00 PM
  • Thursday· From 10:00 AM to 10:00 PM
  • Friday· From 10:00 AM to 10:00 PM
  • Saturday· From 10:00 AM to 10:00 PM
  • Sunday· From 10:00 AM to 10:00 PM
Available services
Title