JUBITOM to pochodząca z Trójmiasta rodzinna firma z własnym kapitałem, która została założona w 1980 roku przez pana Kazimierza Tomasiewicza. Początki działalności związane były z produkcją i sprzedażą biżuterii srebrnej z bursztynem, a w późniejszych latach z hurtową sprzedażą biżuterii złotej. Na przestrzeni lat marka ugruntowała swoją pozycję na rynku tworząc sieć własnych salonów oraz poszerzając asortyment o kolekcje autorskie oraz renomowane marki biżuteryjne i zegarkowe. JUBITOM jest laureatem wielu prestiżowych nagród takich jak: Diamenty Miesięcznika Forbes, Diamenty Jakości Polskich Przedsiębiorców czy Orły Wprost.

Obecnie JUBITOM jest dynamicznie rozwijająca się siecią jubilerską, na którą składa się ponad 30 salonów, zlokalizowanych w dużych galeriach handlowych w całym kraju.

JUBITOM Fashion oferuje biżuterię i zegarki idealne dostosowane do aktualnych trendów. Miłośnicy mody znajdą w salonie biżuterię z diamentami, złotą oraz srebrną. Oprócz kolekcji własnych w salonie dostępny jest szeroki wybór biżuterii renomowanych marek takich jak Swarovski, Guess, Nomination, Melano czy Calvin Klein. W ofercie znalazł się asortyment uznanych brandów zegarkowych m.in. Certina, Atlantic, Tissot, G-Shock, Edifice, Tommy Hilfiger, Michael Kors czy Armani Exchange.

Opening Hours

  • Tuesday· From 10:00 AM to 10:00 PM
  • Wednesday· From 10:00 AM to 10:00 PM
  • Thursday· From 10:00 AM to 10:00 PM
  • Friday· From 10:00 AM to 10:00 PM
  • Saturday· From 10:00 AM to 10:00 PM
Title