PŘEDPREMIÉRA FILMU COOL GIRL! A SETKÁNÍ S HERCI V METROPOLI ZLIČÍN

Od mladých pro mladé, do kin míří film Cool Girl! Hlavní roli obsadily influencerky, má tři různé konce a jedna z hlavních natáčecích lokací bylo právě naše nákupní centrum Metropole Zličín. To vše a mnohem víc nabízí nový film Cool Girl!, který se objeví v kinech 25. května.

Metropole Zličín navíc získala unikátní příležitost hostovat už předpremiéru filmu dne 17. 5. ve svém kině Cinema City a dále také Meet & Greet, neboli setkání se samotnými protagonisty filmu, s nimiž se budou moci naši zákazníci vyfotit a odnést si autogram.

České komediální drama Cool Girl! debutujícího režiséra Jeremyho Tichého, jenž spolu s autorkou stejnojmenné knižní předlohy Lenou Valenovou napsal jeho scénář, vstoupí do kin 25. května. Hlavní role obsadí ve svých hereckých debutech influencerky Anna Šulcová, Kristal Shine a Dominique Alagia. Celý film, jehož velká část se natáčela v nákupním centru Metropole Zličín, se točí okolo tří dívek, které ztvárňují právě výše zmíněné influencerky, a jejich snahy prosadit se v talentové soutěži Cool Girl!. Filmaři natočili tři alternativní konce, vždy s jinou vítězkou soutěže, a tedy s různým vyústěním příběhu. To si budou moct diváci vybrat.  

 

Cílem jsou hlavně mladí

Snímek cílí především na mladší publikum, čemuž odpovídá také věk režiséra, kterému bylo v době natáčení a příprav 28 let a producentovi Robertu Cejnarovi ještě o dva roky méně. Pro oba jde o jejich debut. „Chtěli jsme udělat opravdový film pro mladé lidi a poukázat na to, co řeší, a ne, co si rodiče myslí, že řeší. Zároveň jsme se i celkovým vizuálem filmu, kamerou a střihem snažili přiblížit spíše tvorbě filmů z produkce Disney Channel,“ říká producent Robert Cejnar. Právě proto také hlavní role obsadily influencerky, které prošly třemi měsíci intenzivních hereckých kurzů. „Každá z nich vynikala v něčem jiném, zároveň má každá z nich se svou filmovou postavou mnoho společného,“ doplňuje producent.

 

Netradiční formát a velká výzva

Unikátnost filmu spočívá také v jeho třech různých vyústěních, která jsou oblíbená na VOD platformách. „Je to interaktivní obsah, který je ideální pro platformy jako Netflix nebo Amazon Prime. Jelikož jsme já i režisér Jeremy Tichý pracovali v zahraničí, snažíme se jít s aktuálními trendy,“ vysvětluje Robert Cejnar. Podle něj byla celá realizace filmu velkou výzvou, vše se ale nakonec podařilo. „Dělat film, který bude vizuálně odlišný od běžné české tvorby, je rozhodně výzva, zvlášť, když má ještě tři různé konce, žádný film za sebou nemáte a celé natáčení probíhalo v této nejisté době. Měli jsme ale štěstí na dobré partnery. Mohli jsme opřít o skvělé lidi jako je Marek Opatrný, který má Českého lva za nejlepší střih, o kameramana J.J Filipa anebo úžasného gaffera Zdeňka Kajera,“ uzavírá Robert Cejnar.

 

Tímto Metropole Zličín srdečně zve všechny příznivce, fanoušky a možná i zvědavce na předpremiéru filmu Cool Girl! a Meet & Greet s herci.