AKČNÍ SPORT ZÓNA V METROPOLI ZLIČÍN: MIKRO RAMPA PRO FREESTYLE BMX, SCOOTERING A SKATEBOARDING – 1.-31.8.2024

Vyzkoušejte si na vlastní kůži akční sporty, jako je freestyle BMX nebo skateboarding za doprovodu profesionálních sportovců od 1. do 31. srpna 2024 v Metropoli Zličín!

Dne 1.8. se na centrálním náměstí uvnitř nákupního centra Metropole Zličín otevírá exkluzivní AKČNÍ SPORT ZÓNA, která je letos jako jediná v ČR, a bude k dispozici celý měsíc. Součástí je oblíbená mikro rampa o rozměrech 4 x 7 m, kompaktní mobilní překážka určená především pro výuku letních extrémních sportů freestyle BMX, skateboarding a freestyle scootering s dohledem profesionálních sportovců.

Zájemci se mohou účastnit také tzv. jízdy zručnosti, což je sestava malých mobilních překážek pro děti a mládež. Zóna jízdy zručnosti je složena z několika menších překážek. Trať v podobě silnice je umístěna jako okruh okolo minirampy. Nebude ani chybět soutěž o ceny partnerů akce a VSA Xtreme teamu. K této akční sport zóně poskytujeme zájemcům k vypůjčení zdarma dětská horská a BMX kola různých velikostí a koloběžky. Samozřejmostí jsou pěkné helmy různých velikostí a chrániče.

To vše je otevřeno pro malé i velké zájemce po celý měsíc srpen od čtvrtka do neděle.

  • Čtvrtek - pátek: od 13:00 do 18:00
  • Sobota - neděle: od 11:00 do 18:00

 

Závěrečná exhibiční show profesionálních freestyle sportovců – 31.8.2024

Ale to není vše! Zveme všechny nadšence do sportu a soutěžící na exhibiční show, která se bude konat poslední prázdninový den, v sobotu 31. 8. 2024, od 11:00 do 18:00.

Čeká na vás:

  • exhibice TOP sportovců v action sportech
  • autogramiáda
  • slosování soutěže o hlavní cenu - freestyle koloběžku
  • slosování a další ceny
  • slavnostní vyhlášení všech vítězů soutěže
  • slavnostní ukončení Akční sport zóny

 

Těšíme se na vás!

AKČNÍ SPORT ZÓNA V METROPOLI ZLIČÍN: MIKRO RAMPA PRO FREESTYLE BMX, SCOOTERING A SKATEBOARDING – 1.-31.8.2024AKČNÍ SPORT ZÓNA V METROPOLI ZLIČÍN: MIKRO RAMPA PRO FREESTYLE BMX, SCOOTERING A SKATEBOARDING – 1.-31.8.2024