METROPOLE ZLIČÍN

Metropole Zličín je oblíbené nákupní centrum na západním okraji Prahy s atraktivní nabídkou obchodů světových značek a širokou škálou služeb, o jehož správu se stará společnost Unibail-Rodamco-Westfield, přední globální developer a provozovatel nákupních destinací.

Obchodní centrum Metropole Zličín ročně přivítá miliony návštěvníků, kteří se sem rádi vracejí nejen za nákupy a pohodovou atmosférou, ale také za zábavou a skvělými zážitky, jako je návštěva multikina, dětského koutku, food courtu nebo některé z našich tematických akcí. Ty připravujeme v průběhu celého roku a jejich náplň je lákavá jak pro jednotlivce, tak pro rodiny s dětmi.  

Nadstandardní výhody si pak mohou užít návštěvníci, kteří se přihlásí do věrnostního programu Metropole Zličín. Čekají je VIP nabídky, služby, exkluzivní slevy nebo třeba dárek k narozeninám.

 

Návštěvní řád centra

Společně s celým týmem správy centra děláme vše pro to, abyste se u nás cítili příjemně. Na oplátku budeme rádi, když se při návštěvě centra budete držet návštěvního řádu a jeho dodatků.

Přejeme Vám příjemnou návštěvu.

 

Tým Metropole Zličín

________________________________________________________________

O společnosti Unibail-Rodamco-Westfield

Společnost Unibail-Rodamco-Westfield je vlastníkem, developerem a provozovatelem špičkových udržitelných aktiv v nejdynamičtějších městech Evropy a Spojených států.
Skupina provozuje 78 nákupních center ve 12 zemích, z čehož 43 nese ikonickou značku Westfield. Ročně tato centra navštíví více než 900 milionů lidí a pro prodejce a značky představují jedinečnou platformu pro navázání kontaktu se spotřebiteli. URW má také portfolio prvotřídních kancelářských prostor, 10 kongresových a výstavních komplexů v Paříži a připravuje výstavbu převážně multifunkčních objektů v hodnotě 3 miliard eur. V současné době tvoří 87 % jejího portfolia v hodnotě 52 miliard eur maloobchod, 6 % kanceláře, 5 % kongresové a výstavní prostory a 2 % služby (k 31. prosinci 2022).
Společnost URW je aktivním partnerem velkých měst v projektech revitalizace měst, a to jak v oblasti víceúčelové výstavby, tak v oblasti modernizace budov podle nejlepších standardů udržitelnosti v oboru. Tyto aktivity jsou rozvíjeny v rámci programu Better Places 2030, který usiluje o pozitivní environmentální, sociální a ekonomický přínos městům a komunitám, v nichž URW působí.
Akcie skupiny Unibail-Rodamco-Westfield jsou kotovány na burzách Euronext Amsterdam a Euronext Paris (Ticker: URW) se sekundární kotací v Austrálii prostřednictvím nástroje Chess Depositary Interests. Skupina má rating BBB+ od společnosti Standard & Poor’s a Baa2 od společnosti Moody’s.

Další informace získáte na adrese https://www.urw.com
Navštivte naši knihovnu médií na adrese https://mediacentre.urw.com/
Sledujte aktuality o skupině na sociálních sítích Twitter @urw_groupLinkedIn @Unibail-Rodamco-Westfield a Instagram @urw_group.