DÁRKOVÁ KARTA WESTFIELD CHODOV ZAKOUPENÁ DO 8. LISTOPADU 2021

V případě, že jste držitelem dárkové karty Westfield Chodov zakoupené do 8.11.2021 (karta označená logem Mastercard v pravém horním rohu), můžete ji dále používat až do vypršení její platnosti nebo vyčerpání zůstatku na kartě.

Jak kartu použít?
Jako běžnou platební kartu, při platbě vám bude výše vašeho nákupu odečtena z kreditu, který máte na kartě nabit.

Výši kreditu si po každé transakci zkontrolujete:
- online – cz.westfield.com/chodov (spodní část této stránky)
- SMS - zaregistrujete se zasláním SMS zprávy s číslem dárkové karty na číslo +420 736 370 192. Od té chvíle budete pravidelně informováni vždy, když platbu kartou uskutečníte a zároveň si můžete vyžádat informaci o stavu vašeho kreditu zasláním symbolu „?“ opět na číslo +420 736 370 192.
- infostánky Westfield Chodov.

Při dalším použití dárkové karty je nutné znát přesnou výši kreditu na kartě. Také vám doporučujeme se předem informovat o možnostech kombinaci plateb na prodejně (dárková karty + hotovost, dárková karta + kreditní karta, vice dárkových karet atd.)

Jaká je platnost karty?
Na předplacené kartě je uveden měsíc a rok konce doby její platnosti. Předplacená karta je platná do konce měsíce, který je na ní uveden. Vezměte prosím v potaz, že karty zakoupené do 8.11.2021 budou platné pouze do listopadu 2022 a nebude možné je prodloužit.

Další otázky?
Možnosti a podmínky vrácení zůstatku na kartě (před uplynutím doby platnosti, po uplynutí doby platnosti, v případě ztráty karty či jejím poškození) naleznete v Obchodních podmínkách v odkazu níže. V případě, že žádáte o vrácení zůstatku na kartě dle Obchodních podmínek, musíte o to písemně požádat na e-mailové adrese: service@paylife.at. Formulář pro žádost o vrácení zůstatku je 
zde:


Máte-li jakékoli dotazy, neváhejte se obrátit na hostesky na infostáncích Westfield Chodov nebo nám napište na e-mail infowch@urw.com.
Kompletní pravidla pro používání karet ke stažení v ČJ 
zde. (červen 2019)

Kontakt na Infostánek: +420 272 173 626 / 677
Kontakt na Click & Services: +420 272 173 675

Přímý link na bankovní aplikaci pro zjištění zůstatku na kartě zde : https://b2bpr.vaservices.eu/plb/PayLifeBalanceInquiry/