Centrum Černý Most ve spolupráci s nadací YogaHelp a její patronkou, a zároveň zakladatelkou Petrou Špindlerovou, vám přináší jógu pro děti předškolního věku.

Lekce se konají každé pondělí od 15:15 hod. do 16:00 hod. v zálivu v 3. nadzemním podlaží u kina Cinestar. Lekce jsou pro děti předškolního věku, 3 - 6(7) let.

Lekce jsou zdarma a pouze pro děti členů věrnostního programu. Stačí se jen dopředu přihlásit e-mailem na eventy@centrumcernymost.cz a přijít na lekci včas.

Do věrnostního programu se můžete zaregistrovat pomocí stažení aplikace Centra Černý Most na App store či Google Play Odkazy v zápatí stránky) , případně na našich webových stránkách https://www.westfield.com/czech-republic/centrumcernymost/registration.

Prosíme o respektování věku při přihlášení dítěte. Hodina je speciálně sestavena pro danou věkovou skupinu. V případě nerespektování věkové skupiny si provozovatel vyhrazuje právo starší či mladší dítě na lekci nepřijmout. Dále také prosíme rodiče o informování lektorky o případném zdravotním omezením dítěte, jako je například cukrovka, ADD, ADHD, tlak očního pozadí či skolióza/kyfóza. Neméně důležitý je i fakt, že dítě zvládne lekci samo bez rodiče.

Další informace:
- Podložky a ostatní pomůcky budou zapůjčeny.
- Na lekce doporučujeme sportovní oblečení, případně protiskluzové ponožky.
- Před lekcí by dítě nemělo jíst a během lekce ani pít.
- Před lekcí je nutné dojít s dítětem na toaletu.