Staňte se členy věrnostního programu a čerpejte zdarma řadu benefitů!

Užijte si výběr nových kousků do svého šatníku se stylistkou, nechte si poradit s nákupem potravin od nutriční specialistky, svěřte své děti během nákupů profesionální chůvě nebo se nechejte s taškami dovézt třeba až domů! Těchto a dalších nadstandardních služeb můžou využít všichni členové věrnostního programu Centra Černý Most.

Do věrnostního programu se můžete zaregistrovat na  www.centrumcernymost.cz/registration nebo si stáhnout aplikaci Centra Černý Most, a získat tak mnoho dalších služeb zdarma, slev a nabídek, které vás jistě potěší. Máte například narozeniny? Nejen od rodiny a přátel, ale taky od nás dostanete pěkný dárek! Samozřejmostí pak je, že své svršky si můžete během nákupů odložit zdarma do šatny naproti prodejně Tezenis.

Nákupy s profesionální stylistkou

Plánujete změnu a potřebovali byste poradit? Naše stylistka se bude věnovat celé dvě hodiny jen vám. Poradí, co si vzít na sebe a pomůže vám najít tu správnou módu přesně pro vaši postavu a styl. Budete tak vypadat skvěle a ještě se budete cítit báječně! Termín pro nákup se stylistkou si můžete zařídit buď telefonicky na čísle 728 733 012, nebo e-mailem na concierge@centrumcernymost.cz. Podmínkou pro využití služby je minimální útrata 2 000 Kč během nákupů se stylistkou v Centru Černý Most.

Svěřte svůj jídelníček do rukou odborníka

Chcete jíst zdravěji, ale nevíte, jak začít? Plánujete zapracovat na své postavě a potřebujete poradit, jak tomu přizpůsobit i svůj jídelníček? Toužíte po změně životního stylu se vším všudy? Ať už chcete poradit se správným výběrem potravin z jakéhokoliv důvodu, pomoci vám s tím může naše nutriční specialistka. Na začátku vás vyzpovídá v krátkém a jednoduchém dotazníku, aby lépe poznala vaše očekávání a stravovací plány. A pak už je na řadě společné nakupování! V průběhu až dvou hodin můžete navštívit jakoukoliv prodejnu potravin v Centru Černý Most a s nákupem si nechat poradit. Pod odborným dohledem se tak naučíte správně vybírat potraviny, které vašemu tělu, přání i chutím budou svědčit nejlépe. Své setkání s nutriční specialistkou můžete rezervovat na concierge@centrumcernymost.cz. Služba je podmíněna útratou v minimální výši 500 Kč.

O vaše děti se postará naše chůva

Zarezervujte si naši profesionální chůvu, která Vás bude při nákupech s dětmi doprovázet! Během nákupů tak budete se svými dětmi, ale o jejich zábavu se postará chůva Centra Černý Most. Oceníte to jistě třeba ve chvíli, kdy si budete chtít vyzkoušet nějaký módní kousek v kabince nebo zaplatit za nákup. Zarezervujte si chůvu na jakýkoliv den včetně víkendů, nejpozději však 48 hodin před využitím služby, buď e-mailem na concierge@centrumcernymost.cz, nebo telefonicky na 728 733 012. Maximální možná doba rezervace jsou 3 hodiny, zákazník po dobu využívání služby nesmí opustit prostory centra a podmínkou pro využití služby je minimální útrata 2 000 Kč.

Nechte se dovézt s nákupem až domů

Nejste majitelem auta, nebo ho máte momentálně v servisu? Plánujete rodinnou oslavu či kompletní výměnu svého šatníku? Nenecháme vás v tom a odvezeme vás v rámci služby VIP transport pohodlně až ke dveřím vašeho domova, maximálně do vzdálenosti 10 km od Centra Černý Most. Stačí nám zavolat na tel. číslo 728 733 012 nebo poslat e-mail na concierge@centrumcernymost.cz minimálně 48 hodin předem a domluvit se na termínu. Podmínkou pro využití služby je minimální útrata 2 000 Kč v Centru Černý Most.