<b>Centrum Černý Most </b>je díky široké nabídce služeb a obchodů oblíbenou destinací pro nákupy rodin s dětmi. Díky mnoha atrakcím a unikátním zónám zde naleznou pobavení i poučení všechny věkové kategorie. Snažíme se, aby bylo pro děti nakupování s rodiči zábavou, proto v našem centru naleznete několik sekcí a koutků, kde se mohou oddávat herním radovánkám. Nechybí ani speciální program určený výhradně malým návštěvníkům – pondělní lekce jógy, dětské středy či angličtina každý čtvrtek.

Také prostory a služby Centra Černý Most jsou uzpůsobeny tomu, aby návštěva v doprovodu dětí byla co nejpohodlnější. Nejen, že je celé centrum bezbariérově přístupné, rodinám jsou vyhrazena i zvláštní místa na parkování. Pro vysoký komfort jsou zde k dispozici také speciální dětské toalety se čtyřmi plně vybavenými přebalovacími místnostmi. Na Infostánku si pak můžete bezplatně zapůjčit ohřívač kojeneckých lahví, kočárek, dětské vozítko nebo třeba deskové hry.

<b>Zábava pro děti</b>
Celý koncept Centra Černý Most propojuje motiv přírody a vytváří tak příznivé prostředí pro rodiny s dětmi. Malí i velcí tak zde mohou objevovat, bavit se a pohodlně trávit volný čas.
Dětský svět MAXÍKOV – Všem malým objevitelům do 11 let je určena unikátní zóna inspirovaná přírodou. Na 450 m2 je čeká nejen zábava, ale také mnohá dobrodružství v tematicky laděných oblastech.
Ti nejmenší mohou dělat první krůčky v části Ostrovy a Jezírko, kde jim interaktivní světla pomáhají vylepšovat jejich motorické schopnosti.
Starší zaujme oblast Les inspirovaná stezkou korunami stromů. Netradiční prolézačka s názvem Hnízdo pak nabízí originální vyhlídku.
Maskotem hřiště je tygřík <b>Maxík</b>.
Rodiče se mohou spolehnout na trvalou kvalitu a bezpečnost tohoto inovativní komplexu. Díky němu bylo Centrum Černý Most jako první z obchodních domů zahrnuto do programu Česká kvalita a získalo značku „Hřiště-¬tělocvična-sportoviště – ověřený provoz“.
Dalším místem vhodným pro rozptýlení těch nejmenších je hrací zóna u kavárny Starbucks. Starší děti pak jistě ocení trampolínky před západním vstupem a těm zvídavým by neměla uniknout možnost pozorovat život exotických živočichů v akváriu a teráriu našeho centra.

<b>Dětský koutek Time Out</b>
Dopřejte sobě i svým ratolestem při nákupech „time out“ ve stejnojmenném interaktivním hracím koutku, v němž můžete svá zlatíčka svěřit proškolenému personálu. Zatímco vy si v klidu vychutnáváte kávu či nerušeně nakupujete, vaše děti dovádí na prostoru o rozloze 730 m2 plném moderních atrakcí.
Více info <a style="color: #c00000;" href="https://www.centrumcernymost.cz/store/time-out-detsky-koutek" target="_blank">https://www.centrumcernymost.cz/store/time-out-detsky-koutek</a>
Jsou-li vaše děti utahané nebo mají rády mašinky, dopřejte jim zážitkovou jízdu po Centru Černý Most ve vláčku Lococafé. Ten simuluje reálný provoz historické parní lokomotivy a během jízdy svítí a houká. Nástupiště naleznete u akvária opodál informačního kiosku.


<b>Dětský program</b>
Pravidelný program určený malým návštěvníkům je v Centru Černý Most velice bohatý. Každé pondělí od 14:30 a 15:30 hodin pořádáme na podporu Nadačního fondu Yoga Help <b>lekce jógy</b> pro děti ve věku od 3 do 7 let zdarma. Nutná je rezervace na e-mailu <a style="color: #c00000;" href="mailto:eventy@centrumcernymost.cz">eventy@centrumcernymost.cz</a>.
V polovině pracovního týdne probíhají v Maxíkově <b>dětské středy</b>. Od 16:00 do 17:00 hodin čeká malé neposedy cesta kolem světa, na které je Tygřík Maxík provede dobrodružným světem.
Čtvrteční odpoledne je věnováno <b>angličtině</b>. Unikátní výuka s rodilým mluvčím probíhá vždy od 14:00 do 16:45 podle věkových kategorií. Lekce jsou sestaveny speciálně pro děti staré 4 - 10 let. Nutná je rezervace na e-mailu <a style="color: #c00000;" href="mailto:eventy@centrumcernymost.cz">eventy@centrumcernymost.cz</a>.
Všechny aktivity jsou zdarma přístupné všem malým zájemcům, jejichž rodiče jsou registrováni ve věrnostním programu Centra Černý Most.


<b>Služby pro rodiny s dětmi</b>
V naší nabídce naleznete mnoho služeb určených pro rodiny s dětmi. V přebalovacích místnostech lze využívat ohřívač dětských lahviček, který vám rádi zapůjčíme na infostánku či v šatně. K jednoduššímu pohybu po našem centru také poskytujeme kočárky i dětská vozítka. Nechybí ani možnost vypůjčit si některou z deskových her a strávit u ní mnoho příjemných chvil v některé z relaxačních zón. Členům věrnostního programu nabízíme také služby profesionální chůvy, která vás doprovodí při nákupech a postará se o zábavu dětí. Chůva je Vám k dispozici zdarma až 3 hodiny. Rezervujte si její služby na e-mailu <a style="color: #c00000;" href="mailto:concierge@centrumcernymost.cz">concierge@centrumcernymost.cz</a>.<br>
V našem centru naleznete téměř 200 obchodních jednotek či restaurací. Některé z nich mají připravenou <a style="color: #c00000;" href="https://www.centrumcernymost.cz/detske-restaurace" target="_blank">speciální dětskou nabídku</a>.

Novinky a události - UNEXPECTED FAMILY

Žádné události

Nabídky - UNEXPECTED FAMILY